#VG5rk

Mam gg.
Głównie korzystam z niego, gdy muszę skontaktować się z ciotką albo babcią, ale od czasu do czasu pisze do mnie jakiś zboczeniec.
Za każdym razem odpowiadam w jakiś śmieszny albo głupi sposób, a czasami udaję faceta.
Ostatnio ktoś spytał, czy lubię seks.
Odpowiedziałam, że wolę ser.

Efekt?
Dwugodzinna rozmowa o najróżniejszych gatunkach sera.
LucaSenpai Odpowiedz

Gg nie konwertuje stratnie plików graficznych, w porównaniu do messengera jest to wielki plus. Poza tym nie zacina się i nie ma śmiesznych aktualizacji które zmieniają widok i inne funkcje. Jakoś mi się tak z tego miło korzysta

Kouhai

O, czyżby senpai od planów lekcji z YOI? : D

jakisKolunio

Przecież to można zmienić, wystarczy mieć troszkę mózgu...

Krzeselkowy

Na androida wychodziły trzy duże aktualizacje zmieniające widok. Ale i tak jest spoko, zawsze można używać samego protokołu chociażby przez WTW

GrazynaZarkoOffical

Gg mi się mocno tnie i jak ktoś mi nie napisze wiadomości to nie mogę Wgl wejść na gg

Burzujka Odpowiedz

Wow w tych czasach ktoś jeszcze używa gg

sufit74963972

Zglaszajmy się użytkownicy GG :)

GoldenGirl

taa... niestety tam sama patola, nie warto

Arushat

Tak, miłośnicy sera i seksu.

BydgoskiMajonez

GoldenGirl, jako użytkowniczka GG dziękuję za generalizację

Jakby ktoś chciał pogadać: 48122208 ;)

GoMiNam

Ja też korzystam - po zmianie komputera, po postawieniu systemu na nowo - pierwsza rzecz jaką robię, to instaluję gg. I od 12 lat mam nadal ten sam numer. :)

@BydgoskiMajonez... Kusi mnie, aby napisać, ale nie wiem, czy nie jestem dla Ciebie za stara jako kompan do rozmowy. ;)

AnonimowaSadystka

Hah, tez używam :')
Rzadko, ale jednak
62677115

ShitInMilk

Ja też!

GeddyLee

5716563
wysyłajcie nudle

ToTylkoJa90

Ja również używam i nie widzę w tym niczego dziwnego.

RadnyTenzin

Również korzystam, jeden z najlepszych komunikatorów ;)

Zobacz więcej odpowiedzi (27)
bocadillo Odpowiedz

To jest chyba najwyższa pora żeby reaktywować konferencję Anonimowych na gg :D

Hermiona12 Odpowiedz

Tak przy okazji tego wyznania, pamięta ktoś wyznanie o wylizywaniu twarogu?

SorryEverAfter Odpowiedz

Poczułam się po tym wyznaniu jak dinozaur o bardzo dziwnych upodobaniach... Wszystko przez to, że używam GG na co dzień, a ponadto od seksu wolę żółty ser.

ThisLove Odpowiedz

Dobry ser jest lepszy niż seks!

Ami2204 Odpowiedz

Ja tez z niego korzystan ;)

GrazynaZarkoOffical Odpowiedz

;-; Dostałem bana na gg i usunęli mi konto za… zbyt częste losowanie ludzi i pisanie do nieznajomych.

Kurdaaa co?

Meloman Odpowiedz

Co prawda może już nie korzystam, ponieważ nie mam z kim pisać, to konto nadal mam i jakoś ciężko mi je usunąć..

SerMistrz Odpowiedz

To byłem ja z tym serem. Jestem w końcu jego mistrzem.

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie