#VwFDg

Jak byłam mała ukradłam z łazienki rolkę papieru toaletowego i schowałam go w karton z moimi pluszakami, ponieważ bardzo mi się podobał. Przechowywałam go tam kilka lat i często na niego patrzyłam. Byłam dziwna.
StilesStilinski Odpowiedz

Ja jak byłam w podstawówce, pojechałam z rodzicami do Pragi. Kupili mi tam jakieś pamiątki, ale i tak najbardziej podobała mi się kostka brukowa, którą wzięłam z rozkopanego chodnika...

idesobieulica

Ja będąc na wycieczce szkolnej w Czechach zbierałam kamienie na pamiątkę bo wydawalo mi sie ze w Polsce takich nie ma 😀😀

Obito

W końcu ogarniam ta nazwe! Teen Wolf <3

Madara

Ja raz w gimnazjum dałam koleżance na urodziny kostkę brukową, na którym napisałam "niech nasza przyjaźń będzie tak mocna jak ta kostka!"
O dziwo, prezent się przyjął i dalej u niej jest xd

Mayoko

Ja tak samo we Francji zbierałam kamienie na pamiątkę :D

Stilinska24

@Obito Teen Wolf życiem :) ostatni sezon to ból dla fanów :(

WhereIsMyBrain

Ja z kolei z praktyk w Grecji przywiozłam kilka kamieni i piasek. Moje koleżanki nawet butelkę morskiej wody :D

StilesStilinski

@Obito, cóż za refleks :-D

LadyHerondale

Stilinska24 Jestem wielką fanką, ale uważam, że to dobrze, że to już ostatni sezon. Bez sensu by było jakby to tyle ciągnęli.

ewominona12

.

SultanSulejman

4 miesiące zastanawiałem się kto ma tą nazwę :c

Zobacz więcej odpowiedzi (10)
ewkamarchewkaxx Odpowiedz

Unikatowy egzemplarz, do tego wielofunkcyjny...^^

GallaAnonim

To nic, jak byłam mała i chodziłam w gości, w ich łazienkach był inny papier niż u mnie w domu. Zawsze brałam kilka listków do kieszeni A w domu przerabialam go na ubrania dla lalek.

Nayla

Trochę do dupy xD

Messirama

Ale jednorazowy :(

Atalanta Odpowiedz

Ja kiedyś ukradłam z przedszkola kawałek papieru toaletowego w pieski...

anonimowaweganka Odpowiedz

Zachowaj tę rolkę dla swojego dziecka może mu się też spodoba😂

idesobieulica

Stanie sie to rodzinną tradycją :D

Lelel

z pokolenia na pokolenie 😂

Fredziusia Odpowiedz

W moim przedszkolu każda dziewczynka zbierała kawałki kolorowego lub pachnącego papieru toaletowego xD

Kajdaa Odpowiedz

Jak ja byłam mała ukradłam kawałek papieru toaletowego koleżance bo miał ładne rysunki i ładnie pachniał XDD

sarabein Odpowiedz

Na czarną godzinę xD

RozowyKucyk Odpowiedz

Zapas na wypadek wojny jak znalazł

dziedzicslytherina Odpowiedz

Ja cie doskonale rozumiem, ukradłam kiedyś bratu zakrętkę od butelki twierdząc, że jest ładna xD

AnonimowaSuqa Odpowiedz

Aż żal go użyć :D

Zobacz więcej komentarzy (6)
Dodaj anonimowe wyznanie