Jak byłam mała ukradłam z łazienki rolkę papieru toaletowego i schowałam go w karton z moimi pluszakami, ponieważ bardzo mi się podobał. Przechowywałam go tam kilka lat i często na niego patrzyłam. Byłam dziwna.
Ja jak byłam w podstawówce, pojechałam z rodzicami do Pragi. Kupili mi tam jakieś pamiątki, ale i tak najbardziej podobała mi się kostka brukowa, którą wzięłam z rozkopanego chodnika...
idesobieulica
Ja będąc na wycieczce szkolnej w Czechach zbierałam kamienie na pamiątkę bo wydawalo mi sie ze w Polsce takich nie ma 😀😀
Obito
W końcu ogarniam ta nazwe! Teen Wolf <3
Madara
Ja raz w gimnazjum dałam koleżance na urodziny kostkę brukową, na którym napisałam "niech nasza przyjaźń będzie tak mocna jak ta kostka!"
O dziwo, prezent się przyjął i dalej u niej jest xd
Mayoko
Ja tak samo we Francji zbierałam kamienie na pamiątkę :D
Stilinska24
@Obito Teen Wolf życiem :) ostatni sezon to ból dla fanów :(
WhereIsMyBrain
Ja z kolei z praktyk w Grecji przywiozłam kilka kamieni i piasek. Moje koleżanki nawet butelkę morskiej wody :D
StilesStilinski
@Obito, cóż za refleks :-D
LadyHerondale
Stilinska24 Jestem wielką fanką, ale uważam, że to dobrze, że to już ostatni sezon. Bez sensu by było jakby to tyle ciągnęli.
To nic, jak byłam mała i chodziłam w gości, w ich łazienkach był inny papier niż u mnie w domu. Zawsze brałam kilka listków do kieszeni A w domu przerabialam go na ubrania dla lalek.
Ja jak byłam w podstawówce, pojechałam z rodzicami do Pragi. Kupili mi tam jakieś pamiątki, ale i tak najbardziej podobała mi się kostka brukowa, którą wzięłam z rozkopanego chodnika...
Ja będąc na wycieczce szkolnej w Czechach zbierałam kamienie na pamiątkę bo wydawalo mi sie ze w Polsce takich nie ma 😀😀
W końcu ogarniam ta nazwe! Teen Wolf <3
Ja raz w gimnazjum dałam koleżance na urodziny kostkę brukową, na którym napisałam "niech nasza przyjaźń będzie tak mocna jak ta kostka!"
O dziwo, prezent się przyjął i dalej u niej jest xd
Ja tak samo we Francji zbierałam kamienie na pamiątkę :D
@Obito Teen Wolf życiem :) ostatni sezon to ból dla fanów :(
Ja z kolei z praktyk w Grecji przywiozłam kilka kamieni i piasek. Moje koleżanki nawet butelkę morskiej wody :D
@Obito, cóż za refleks :-D
Stilinska24 Jestem wielką fanką, ale uważam, że to dobrze, że to już ostatni sezon. Bez sensu by było jakby to tyle ciągnęli.
.
4 miesiące zastanawiałem się kto ma tą nazwę :c
Unikatowy egzemplarz, do tego wielofunkcyjny...^^
To nic, jak byłam mała i chodziłam w gości, w ich łazienkach był inny papier niż u mnie w domu. Zawsze brałam kilka listków do kieszeni A w domu przerabialam go na ubrania dla lalek.
Trochę do dupy xD
Ale jednorazowy :(
Ja kiedyś ukradłam z przedszkola kawałek papieru toaletowego w pieski...
Zachowaj tę rolkę dla swojego dziecka może mu się też spodoba😂
Stanie sie to rodzinną tradycją :D
z pokolenia na pokolenie 😂
W moim przedszkolu każda dziewczynka zbierała kawałki kolorowego lub pachnącego papieru toaletowego xD
Jak ja byłam mała ukradłam kawałek papieru toaletowego koleżance bo miał ładne rysunki i ładnie pachniał XDD
Na czarną godzinę xD
Zapas na wypadek wojny jak znalazł
Ja cie doskonale rozumiem, ukradłam kiedyś bratu zakrętkę od butelki twierdząc, że jest ładna xD
Aż żal go użyć :D