Jak miałem jakieś 15 lat bawiłem się w zaliczanie miejsc. W każdym budynku zostawiałem swoje nasienie. Czy to u kolegi czy babci. W każdej toalecie zostawiałem coś po sobie.
@Narzeczona ja sądzę że na minusie bo każdy ma wybór
Komentjuusz
@Narzeczona i wolną wole
Anonwho
A poźniej płacz, że same nudne historie się tu pojawiają... No skoro historia, której nikt by raczej nie opowiedział w towarzystwie zbiera minusy, to ja się nie dziwię, że ludzie nie chcą się dzielić swoimi najbardziej wstydliwymi opowieściami.
Ookami
Dlaczego? Weź nawet nie żartuj. Nie jest o kupie, nie jest o depresji, w tekście nie ma nawet wspomnienia o Sebkach. Co ty myślisz, że to strona od jakichś anonimowych historii jest? A pfffffff.
(Mam poczucie że muszę zaznaczyć że to żart. Także zaznaczam. Anonimowe zeszły na psy.)
Ludziska, co wy chcecie czytać? Anonimowe wyznania są minusowane, nieanonimowe też są minusowane. Z tego wynika, że najlepiej by było po prostu zamknąć tę stronę.
Też mam zwyczaj, że jak już pójdę do toalety, to zostawiam coś po sobie.
No cóż, anonimowe
@sexylablador uuuu ale sexi labrador
Dlaczego jest na minusie? Anonimowe? Anonimowe.
@Narzeczona ja sądzę że na minusie bo każdy ma wybór
@Narzeczona i wolną wole
A poźniej płacz, że same nudne historie się tu pojawiają... No skoro historia, której nikt by raczej nie opowiedział w towarzystwie zbiera minusy, to ja się nie dziwię, że ludzie nie chcą się dzielić swoimi najbardziej wstydliwymi opowieściami.
Dlaczego? Weź nawet nie żartuj. Nie jest o kupie, nie jest o depresji, w tekście nie ma nawet wspomnienia o Sebkach. Co ty myślisz, że to strona od jakichś anonimowych historii jest? A pfffffff.
(Mam poczucie że muszę zaznaczyć że to żart. Także zaznaczam. Anonimowe zeszły na psy.)
Ludziska, co wy chcecie czytać? Anonimowe wyznania są minusowane, nieanonimowe też są minusowane. Z tego wynika, że najlepiej by było po prostu zamknąć tę stronę.
A zaznaczaleś swoje osiągnięcia na mapie albo planie miasta?
Spermamen
To się nazywa cumtagging
PS. Wpadaj do mnie.
Ręca Cię nie bolała?
@Przekliniak nie
Nie. Mogę potwierdzić.
cóż, niektórzy "zaliczają" kobiety, inni "zaliczają" miejsca. Co kto lubi
cofnięcie w rozwoju do zwierzęcia xd