#W7qoG

Jak miałem jakieś 15 lat bawiłem się w zaliczanie miejsc. W każdym budynku zostawiałem swoje nasienie. Czy to u kolegi czy babci. W każdej toalecie zostawiałem coś po sobie.
majer Odpowiedz

Też mam zwyczaj, że jak już pójdę do toalety, to zostawiam coś po sobie.

sexylablador Odpowiedz

No cóż, anonimowe

Komentjuusz

@sexylablador uuuu ale sexi labrador

Narzeczona Odpowiedz

Dlaczego jest na minusie? Anonimowe? Anonimowe.

Komentjuusz

@Narzeczona ja sądzę że na minusie bo każdy ma wybór

Komentjuusz

@Narzeczona i wolną wole

Anonwho

A poźniej płacz, że same nudne historie się tu pojawiają... No skoro historia, której nikt by raczej nie opowiedział w towarzystwie zbiera minusy, to ja się nie dziwię, że ludzie nie chcą się dzielić swoimi najbardziej wstydliwymi opowieściami.

Ookami

Dlaczego? Weź nawet nie żartuj. Nie jest o kupie, nie jest o depresji, w tekście nie ma nawet wspomnienia o Sebkach. Co ty myślisz, że to strona od jakichś anonimowych historii jest? A pfffffff.

(Mam poczucie że muszę zaznaczyć że to żart. Także zaznaczam. Anonimowe zeszły na psy.)

Anonwho Odpowiedz

Ludziska, co wy chcecie czytać? Anonimowe wyznania są minusowane, nieanonimowe też są minusowane. Z tego wynika, że najlepiej by było po prostu zamknąć tę stronę.

indianka Odpowiedz

A zaznaczaleś swoje osiągnięcia na mapie albo planie miasta?

pacynkazeszmatek Odpowiedz

Spermamen

GrazynaZarkoOffical Odpowiedz

To się nazywa cumtagging
PS. Wpadaj do mnie.

Przekliniak Odpowiedz

Ręca Cię nie bolała?

Komentjuusz

@Przekliniak nie

RekaMnieNeka

Nie. Mogę potwierdzić.

ProstowOczy Odpowiedz

cóż, niektórzy "zaliczają" kobiety, inni "zaliczają" miejsca. Co kto lubi

VerkaSerduchka Odpowiedz

cofnięcie w rozwoju do zwierzęcia xd

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie