#WBThy

Ostatnio moja córka wróciła ze szkoły w okropnym humorze. Nie chciała nic jeść. W końcu powiedziała, że jest zbyt gruba i musi się odchudzić. Dopytałem skąd te pomysły i okazało się, że takie "instrukcje" dostała w szkole. Chciałem wyjaśnić, które to dziecko takie mądre, żeby sobie z nim i jego rodzicami pogadać, ale okazało się, że młoda usłyszała to od swojej wychowawczyni. Najlepsze, że małej przy jej wieku i wzroście brakuje 3 kg do prawidłowej średniej wagi.
Yamanate Odpowiedz

Mam nadzieje, że wyjasniłeś to z jej wychowawczynią, albo dyrektorem.

Zesralsiegolabek Odpowiedz

pewnie wychowawczyni sama jest jak trzydrzwiowa szafa

Gwenon

A co nam to zmienia? Czy jeśli ma świetną figurę, to czyni ją to uprawnioną do takich kometnarzy? XD Domyślam się, że nie, ale nigdy nie rozumiałam takich tekstów w stylu "pewnie sama jest gruba".

Zesralsiegolabek

@Gwenon chodziło mi, że pewnie leczy swoje kompleksy na dzieciach

Hinshi

Nawet jakby była chuda to nie powinna tak mówić

KapitanPolska Odpowiedz

w mojej byłej już szkole, takie sytuacje były na porządku dziennym, naszczęście moja mama w porę zareagowała. co ciekawe pani, która mówiła nam takie rzeczy, wcale chuda nie była:-(

Kejlen88 Odpowiedz

Dla mnie to chore że każdy może zostać nauczycielem przecież ci ludzie w mniejszym lub większym stopniu odpowiadają za rozwój nasz a później naszych dzieci i powinni przynajmniej przechodzić jakieś testy psychologiczne czy aby na pewno nadają się do tej pracy.

SolAngelica Odpowiedz

Po co się wpieprzać? Nawet jeśli dziecko byłoby z lekką nadwagą to i tak nie jest to jej zasrany interes.

Promp Odpowiedz

Wytłumaczyłeś młodej, że nawet jeżeli kiedyś chciałaby się odchodzić to nie-jedzenie często ma tylko przeciwny efekt?

Szklankawody2 Odpowiedz

Obliczając bmi i na tym opierając cała „dobra” wagę to szczyt głupoty.

BorowkaCzerwona Odpowiedz

Górnej granicy średniej wagi?? No to patrząc na siatki centylowe (nie, nie BMI) wychowawczyni ma rację

BorowkaCzerwona

@piasta potrafię prawidłowo czytać. I myśleć logicznie też. 3 kg do prawidłowej średniej wagi, daje górną siatkę centylową, czyli dziewczynka jest otyła, ale rodzic oczywiście tego nie widzi, przecież jego Dżesiczka ma taki zdrowy apetyt. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby nauczycielka delikatnie zwróciła uwagę, że powinna ograniczyć słodycze, a biedne, wrażliwe dzieciątko odstawiło teatr. Zakładając, że dzieciak ma 12 lat i jest średniego wzrostu dla swojej grupy wiekowej 3 kg to naprawdę dużo.

plastyczna Odpowiedz

zapisz ją na siatkowkę np

Gwiazdeczka123554 Odpowiedz

Pewnie nauczycielka ma ironiczny humor. Moja teściowa zawsze mówi , że ja i dzieci jesteś my tak tłuści , że słonina nam żebra wypycha do wierzchu.

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie