#XOpXI Moja wychowawczyni w podstawówce ciągle wkurzała się o to, że zapominamy o zadaniach domowych. W końcu wymyśliła, że przyniesie do szkoły litr oleju i łyżeczkę i każdy kto zapomni zadania domowego będzie musiał wypić łyżeczkę oleju "na pamięć". Pomysł praktykowała przez krótki czas, aż rodzice się zbulwersowali. Wyślij szarymysz Odpowiedz Doceńcie, że przyniosła spożywczy, a nie maszynowy... Dragomir A oliwa z oliwek jest nawet zdrowa. HansVanDanz Wokół oliwy narosło wiele mitów. Jest zdrowa, ale nasz olej rzepakowy w niczym jej nie ustępuje (poza ceną). Dragomir Odpowiedz Szkoda że się nie bulwersowali jak Brajanek nie odrabiał zadań domowych.
Doceńcie, że przyniosła spożywczy, a nie maszynowy...
A oliwa z oliwek jest nawet zdrowa.
Wokół oliwy narosło wiele mitów.
Jest zdrowa, ale nasz olej rzepakowy w niczym jej nie ustępuje (poza ceną).
Szkoda że się nie bulwersowali jak Brajanek nie odrabiał zadań domowych.