#XOpXI

Moja wychowawczyni w podstawówce ciągle wkurzała się o to, że zapominamy o zadaniach domowych.

W końcu wymyśliła, że przyniesie do szkoły litr oleju i łyżeczkę i każdy kto zapomni zadania domowego będzie musiał wypić łyżeczkę oleju "na pamięć".

Pomysł praktykowała przez krótki czas, aż rodzice się zbulwersowali.
szarymysz Odpowiedz

Doceńcie, że przyniosła spożywczy, a nie maszynowy...

Dragomir

A oliwa z oliwek jest nawet zdrowa.

HansVanDanz

Wokół oliwy narosło wiele mitów.
Jest zdrowa, ale nasz olej rzepakowy w niczym jej nie ustępuje (poza ceną).

Dragomir Odpowiedz

Szkoda że się nie bulwersowali jak Brajanek nie odrabiał zadań domowych.

Dodaj anonimowe wyznanie