#eWZID

Kiedy jestem w gościach, jem obiad i w mięsie trafia się np. chrząstka, to żeby nie być niekulturalnym i nie wyjmować jej z ust, popijam i połykam ją jak tabletkę.
Idesobieuliica Odpowiedz

Jak znajdę chrząstkę to mam odruchy wymiotne

Aries

Witaj w klubie.

NieMaNickow94 Odpowiedz

Kiedyś jak jadłam kiełbasę z grilla ze stoiska przy markecie miałam to samo - czuję że mam chrząstkę, rozglądam się - ludzie dookoła więc połknęłam. Po chwili zauważyłam, że widelec nie ma 2 ząbków. Połknęłam 2 ząbki plastikowego widelca.. Nie polecam, trochę sztuczny smak.

moonika1 Odpowiedz

wyjęcie czegoś z ust nie jest niekulturalne. Wystarczy, że wyjmiesz to dyskretnie, najlepiej w jakąś chusteczkę i po sprawie.

Horus Odpowiedz

Nie rób tego nigdy więcej, błagam Cię. Stanie Ci kiedyś w przełyku, nie daj porze coś gorszego. Jedz ostrożniej, lub udawaj, że przecierasz serwetką usta i niepostrzeżenie ją wyjmij...

qwerty222 Odpowiedz

Kulturalnie chrząstke należałoby przełożyć z ust na widelec, a z widelca na talerz.

stemabe Odpowiedz

A ja bardzo lubię chrząstki.

KubzoN Odpowiedz

Ja tam przeważnie zjadam chrząstki. Całkiem smaczne i fajnie chrupią ;)

siusiunka Odpowiedz

A bym że smakiem schrupała :) mniam

Agaweska Odpowiedz

Ja, będąc u koleżanki, znalazlam w sałatce wielką wypasiona muchę. Nie zdecydowałam się na polkniecie😉a tak szczerze to walczyłam z odruchem wymiotnym

Angeel Odpowiedz

Nie wiem jakim betonem trzeba być by uznać to za brak kultury

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie