#gR03X

Śnił mi się dzisiaj sprawdzian z matematyki. Nauczycielka po jakimś czasie podeszła i zapytała, czy już skończyłem, a ja z przerażeniem zdałem sobie sprawę, że nic nie umiem. Przez sen próbowałem ogarnąć czym jest mediana i inne rzeczy, powiedziałem, że niestety odpowiedziałem dopiero na kilka pytań, jej zawiedziony moją niewiedzą wzrok mnie obudził.

I tak oto jest wieczór, a ja, mimo skończonych studiów, siedzę od rana i przypominam sobie matematykę...
StilesStilinski Odpowiedz

Hah, to moja mama naoglądała się wiadomości przed snem, a potem jej się śniło, że był zamach na Schetynę.

KatarzynaKatarzyna

Nie wiem, jaki ktoś by miał cel w zabijaniu Schetyny, mało charyzmatycznego przewodniczącego jakieś tam niemrawej partii w średnioliczącym się państwie europejskim, ale spoko 😂 Tak samo jest ze Smoleńskiem 😂😂

KatarzynaKatarzyna

Yyy? Czemu mam minusy? Prawda w oczy kole?

No właśnie do tej pory się zastanawiam, dlaczego Macierewicz i Ziobro nie lecieli w tym samolocie... 🙎

quidproquo

Ja również nie przepadam za ww. osobami, ale życzenie komuś śmierci naprawdę jest podłe.

ToTylkoJa90

A ja tam z czystym sercem życzę śmierci wszystkim posłom, którzy głosowali za tym, by kobiety stały się żywymi inkubatorami i musiały donosić ciąże z gwałtu, kazirodztwa, rodzić ciężko chore dzieci i umierać podczas porodu. A najbardziej życzę tego ich córkom i żonom. :)

Jogurta

@ToTylkoJa90 Dobrze napisane! Podpisuję się pod tym! Pozdrawiam. :)

GeddyLee

Nie ma to jak zacząć temat który nie ma najmniejszego związku z wyznaniem, do tego taki gównoburzogenny...

KatarzynaKatarzyna

Druga wypowiedź spoko, ale w którym miejscu pierwszego komentarza życzyłam komuś śmierci? Chyba ktoś tu nie umie czytać. Poza tym Macierewicz czy Ziobro są na takim stanowisku, że nie odpowiadają tylko za siebie czy za najbliższą rodzinę, ale za 38 mln obywateli. Jeżeli dojdzie do pewnych niekorzystnych dla naszej pipidówki wydarzeń, to tylko takie głąby będą za to odpowiedzialne, a realnej szansy na zamknięcie ich w psychiatryku nie ma. Poza tym mam wyjebane, oni mogą straszyć rozliczaniem z nieprawoisprawiedliwości, to ja nie mogę na anonimowej stronie powiedzieć, że lepiej, gdybu zostali w Smoleńsku? Proszę cię -.-

@ToTylkoJa90 - To przede wszystkim. Ci którzy są za, pewnie nigdy nie byli w żadnej z tych sytuacji, a najbardziej KK. #czarnyprotest

ToTylkoJa90

GeddyLee To, że Ty nie potrafisz rozmawiać z osobami o odmiennych poglądach, nie znaczy, iż każdy będzie się kłócił i obrażał. :)

Nate51

Cóż, nie jestem zwolennikiem aborcji, jednak uważam że w sytuacji zagrażającej życiu matki, kobieta powinna mieć prawo usunąć ciążę. Dlaczego ma poświęcać swoje życie. Co do gwałtów mam inne zdanie. Dlaczego dziecko ma płacić za błędy ojca i zostać zamordowane?

Właśnie, proszę mi nie robić szamba pod moim pierwszym wyznaniem. Dziękuję za uwagę.

Zobacz więcej odpowiedzi (3)
Karo Odpowiedz

O, miałam identyczny sen, i też już skończyłam studia :p

Shido

A ja nie miałem takiego samego snu, nie powtarzałem matematyki i przez to nie skończyłem studiów :D (true story - ale nadal walczę)

Nu88

"to nie był sen, ja też to widziałam" XD

Odpowiedz

Nie wierzę! Udało się! xD

roztargnionaona Odpowiedz

Mnie się często śni, że czeka mnie sprawdzian z matmy, a ja nic nie umiem. Budzę się wtedy ze strachem jaki miałam zawsze przed sprawdzianami. Liceum skończyłam 3 lata temu i studiuję germanistykę...

IndyjskaIndia Odpowiedz

Mi się śniły kapsułki do prania, a po wstaniu było;
-Mamo gdzie są kapsułki?
-No w łazience na parapecie
-Bo kazałaś mi je wziąć...
I cisza... a potem śmiech ;p

PannaLotka Odpowiedz

Mi też się raz śnił sprawdzian z matematyki. Pamiętam, że ledwo, co zrobiłam połowę. Po przebudzeniu stwierdziłam, że "muszę to zrobić, przecież zdaję rozszerzenie". No więc, usiadłam przy biurku i rozwiązałam to, co mi się przyśniło :P

Asceptio Odpowiedz

Najgorszy koszmar? 🙌

Thaddea Odpowiedz

To ja mam co jakiś czas podobne sny związane z biologią, chemią bądź fizyką (przedmiotami, z których byłam słaba). Skończyłam studia filologiczne kilka lat temu ;-p

Ciastkokarmelove Odpowiedz

Ja też mam czasem takie sny mimo tego, że szkołę skończyłam kilka lat temu. Najczęściej śni mi się, że nie przeczytałam jakiejś lektury, a ma być sprawdzian :p

Tajfun Odpowiedz

Myślałam, że nauczysz się tego wszystkiego przez sen XD

było blisko :D

Zobacz więcej komentarzy (5)
Dodaj anonimowe wyznanie