Interesuję się astronomią oraz mam trądzik. Co to daje? Czasem na twarzy wypatruję różnych gwiazdozbiorów.
Zawitały już m.in. Cefeusz, Mała Niedźwiedzica, Mikroskop oraz te prostsze: Sekstant, Delfin, Strzała, Rzeźbiarz czy Rajski Ptak.
Ot, takie małe wyznanie, o którym wiecie tylko Wy. :)
Ja mam na boku pieprzyki układające się idealnie w Pas Oriona. Co zabawne, zdałam sobie z tego sprawę dopiero niedawno - podczas szukania idealnego miejsca na tatuaż wyobrażający tenże gwiazdozbiór właśnie.
Ritaptor
Ja mam Pas Oriona na plecach! :)
Raheriharimananana
Ja mam trochę gorzej, bo taki pseudo Pas Oriona dumnie widnieje na mojej twarzy :(
i nie, to nie jest wcale fajne. Wygląda to dość głupio.
pracoholiczka
@TrvskawkaNaTorcie, jeśli te 3 punkty nie są współliniowe to wiadomo przeciez że po połączeniu utworzą trójkąt
pracoholiczka
Ale spokojnie, nie stresuj się tak :)
MikeBox
Ja mam znamię wyglądające jak lustrzane odbicie Polski :-)
darkwalll
Mi brakuje dwóch "kropek", żeby mieć swój znak z zodiaku. Może jak poprzyglądam się innym zbiorowiskom pieprzyków, to coś znajdę.
dwadziesciasiedem
Truskawka, wygodnie ci tak siedziec z kijem w dupie? Chodzi o to, że choćbyś wzięła przypadkowe pieprzyki na stopie i plecach i połączyła z sutkiem, to wyszedłby trójkąt. Szok, co? De facto swoimi komentarzami udowadniasz tylko jaką ignorantką bez zrozumienia ani poczucia humoru jesteś.
wladcaPiekarnika
Też mam Oriona na lewym policzku! :)
Misiaaaa
A ja mam na przedramieniu znamię w kształcie trójlistnej koniczynki.
Edmy
Mam cały tors Oriona, ułożony z pieprzyków na prawej ręce :D
Kiedyś Alex Hirsch, twórca Gravity Falls, miał kolegę z takim problemem. Ułożony z krost Wielki Wóz na czole tego kolegi, został wykorzystany przy postaci Dippera (stąd też jego pseudonim [tak, Dipper nie ma na imię Dipper], bo Big Dipper to po angielsku Wielki Wóz). Może i ty kiedyś kogoś zainspirujesz :D
Ja mam na boku pieprzyki układające się idealnie w Pas Oriona. Co zabawne, zdałam sobie z tego sprawę dopiero niedawno - podczas szukania idealnego miejsca na tatuaż wyobrażający tenże gwiazdozbiór właśnie.
Ja mam Pas Oriona na plecach! :)
Ja mam trochę gorzej, bo taki pseudo Pas Oriona dumnie widnieje na mojej twarzy :(
i nie, to nie jest wcale fajne. Wygląda to dość głupio.
@TrvskawkaNaTorcie, jeśli te 3 punkty nie są współliniowe to wiadomo przeciez że po połączeniu utworzą trójkąt
Ale spokojnie, nie stresuj się tak :)
Ja mam znamię wyglądające jak lustrzane odbicie Polski :-)
Mi brakuje dwóch "kropek", żeby mieć swój znak z zodiaku. Może jak poprzyglądam się innym zbiorowiskom pieprzyków, to coś znajdę.
Truskawka, wygodnie ci tak siedziec z kijem w dupie? Chodzi o to, że choćbyś wzięła przypadkowe pieprzyki na stopie i plecach i połączyła z sutkiem, to wyszedłby trójkąt. Szok, co? De facto swoimi komentarzami udowadniasz tylko jaką ignorantką bez zrozumienia ani poczucia humoru jesteś.
Też mam Oriona na lewym policzku! :)
A ja mam na przedramieniu znamię w kształcie trójlistnej koniczynki.
Mam cały tors Oriona, ułożony z pieprzyków na prawej ręce :D
Ja mam nad pępkiem trójkąt. Gdybym była szczuplejsza to bym wszystkim go pokazywała.
ILLUMINATI CONFIRMED
Mam tak samo :D
Raz miałam na czole mały wóz :) to było cztery lata temu ale zapadł mi głęboko w sercu
Kiedyś Alex Hirsch, twórca Gravity Falls, miał kolegę z takim problemem. Ułożony z krost Wielki Wóz na czole tego kolegi, został wykorzystany przy postaci Dippera (stąd też jego pseudonim [tak, Dipper nie ma na imię Dipper], bo Big Dipper to po angielsku Wielki Wóz). Może i ty kiedyś kogoś zainspirujesz :D
Ja mam na ramieniu z pieprzykow wielki wóz. Może pochodzimy z kosmosu? Jesteśmy strażnikami gwiazdozbiorow nam przeznaczonych?
Ja mam na prawej ręce dwa wielkie wozy, jeden na ramieniu drugi na przedramieniu
Ja na obu łokciach mam trojkaty rownoramienne xD a na kolanie trojkat prostokątny...tak mierzone rowniutkie 90° xD
Ja mam na udzie wielka niedźwiedzicę że znamion
Ja mam na brzuchu Wielki Wóz ułożony z pieprzyków :D
Ja mam znamię w kształcie gwiazdy :D
Ja półksiężyca, dopełniamy się. 😂
A ja mam na przedramieniu Kasjopeję :)