#jmGUL

Oglądałam razem z moim chłopakiem zdjęcia ze starych albumów. Natknęliśmy się na moją fotografię sprzed lat, byłam wtedy nastolatką. To fakt, trochę się od tego czasu zmieniłam.
Mój ukochany nie mógł wyjść z szoku i stwierdził, że „teraz jestem przepiękna i dobrze, że się nie poznaliśmy 15 lat temu, bo kijem przez ścierę by mnie nie dotknął i straciłby miłość swojego życia”.

W ten sposób wyraża komplementy. Tak, wiem, pozazdrościć.
jonoforeza Odpowiedz

Mi mój kolega powiedział kiedyś, żebym się w nim przypadkiem nie zakochała, bo on się we mnie nie zakocha.
10 lat zajęła mu zmiana zdania.

TamtaInna

I co zrobiłaś

Aswq Odpowiedz

Jak przytyjesz po ciąży nie zdziw się jak się nagle odkocha w tej jakże wielkiej miłości życia ^^

Glizdencja

Po ciąży się raczej chudnie, niż tyje

WyjdzDoLudziNerdzie

Tyje to się w ciąży. Potem to albo dodatkowy bagaż z tobą zostaje albo zrzucasz. Nie zawsze da się z tym coś zrobić bo w gre wchodzą hormony.

Werka1993

Moim zdaniem to działa troszkę inaczej. Ciężko zauroczyć się w kimś kto nie pociąga nas fizycznie, ale jak już kogoś pokochamy to mnóstwo ,,niedoskonałości", które się pojawiają jesteśmy wstanie wybaczyć, a nawet polubić :) Moim zdaniem wyznanie jest urocze mimo wszystko i nie wydaje mi się, że autorka ma pretensje o te słowa do swojego partnera, bo dystans w związku to bardzo ważna rzecz :)

xsimon Odpowiedz

"Nooo kochanie, mega pozytywnie się zmieniłaś" tyle trzeba było. Pewnie słoma w butach uciskała 🙄

Lingling

A on rozumiem mister universum

ciasteczkowaa12

Przecież autorka nie ma do niego pretensji. Skoro ona ma do siebie dystans, a on wie na ile sobie może pozwolić to w czym problem?

Slasher Odpowiedz

Związek związkiem, ale niezły burak...

livanir Odpowiedz

Są takie cechy, które nas odpychają lub chociaż zniechęcająca. Mój facet 15 lat temu ubierał się jak skejt i gdybym go wtedy poznała- nie spojrzałabym na niego i nie dała zaprosić na randkę.

chibiterasu Odpowiedz

Hm. Ale w sumie jesteś pewna, że to nie był żart? Nie wiem jak Wy, ale ja z moim facetem ciągle sobie dogryzamy, to taki dobroduszne przekomarzanie, bez którego nie wyobrażam sobie naszego związku. Także nad starymi zdjęciami - on był w szkole niski i koszmarnie się ubierał, ja byłam pulchna i nie umiałam uśmiechać się do aparatu, itd, itp. Śmieszkujemy sobie z tego często, lecą z obu stron komentarze typu "no ja nie wiem, jakim cudem ty w liceum miałeś dziewczynę z takim wyglądem", ale to nie znaczy, że teraz jesteśmy ze sobą tylko dla wyglądu.
Jeśli cię zraniły jego słowa to z nim o tym porozmawiaj. Jeśli żartował, powiedz, że nie życzysz sobie takich żartów. Jeśli nie żartował, tym bardziej powinnaś powiedzieć, że coś jest nie tak.
Tak bardziej ogólnie czytając Anonimowych odnoszę wrażenie, że ludzie zapominają, że ze swoją połówką można, a nawet powinno się czasem szczerze porozmawiać.

Serasha Odpowiedz

Mój chłopak powiedział mi coś bardzo podobnego jak zobaczył moje nastolatkowe zdjęcia. Ale akurat ja się z nim zgadzam I cieszę się, że zmiana poszła w te stronę :D

ProstowOczy Odpowiedz

no nie wiem, czy jest czego zazdrościć. Twój facet patrzy tylko na wygląd, więc jak przytyjesz po ciąży lub co gorsza ośmielisz się zestarzeć kiedyś, to pewnie wymieni Cię na jakiś piękny model, bo Ciebie nie mógłby już nawet kijem przez ścierkę dotknąć.

otik33

To chyba oczywiste

NeonStars Odpowiedz

Czemu to jeszcze nie jest były chłopak? Gdyby taki koleś rzucił mi takim chamskim tekstem, zerwałabym natychmiast

Gro9 Odpowiedz

Zajebisty koleś. Mówi czasem brutalnie ale SZCZERZE. To nie takie częste w dzisiejszych czasach.

cmsjvpx

Można powiedzieć coś szczerze i nie być przy tym skończonym chamem:)

Dodaj anonimowe wyznanie