Kiedy mam gorszy dzień wyobrażam sobie, że opisuję swoje problemy na anonimowych. Układam w głowie całą swoją wypowiedź, a gdy już skończę "wyznanie", to myślę o tych hejtach, które bym pewnie dostała i wtedy od razu poprawia mi się humor.
Dodaj anonimowe wyznanie
To czemu nie dodajesz tych wyznań? Prawdziwe hejty jeszcze bardziej by ci poprawiły humor.
Bo zostanie do dodane z dwa tygodnie później, dawno jej przejdzie.
Ja też bym się dała pohejtować, ale nie chce mi się.
Tak, a potem niektórzy narzekają, że takie wyznania zaśmiecają grupę...
Chyba to tak nie działa. Chwilowo wyobrażenia mi wystarczą ale może kiedyś... :P
Hejtuję cie!
(i foxylady też)
Dlaczego każdy hejtuje FoxyLadie?
Bo ma śmieszne poglądy :p
mnie też pohejtuj :3
GeddyLee jeździ na wakacje do Sosnowca.
Oj tam, wcale nie każdy 😉
Foxy jaka sławna na anonimowych 😂
o mamo, zostałem zaorany jak Polacy przez POTĘŻNEGO Eriksena
XyRon Nie no, ale Sosnowiec to Ty szanuj :(
Tez chce hejt ^ ^
Co wy chcecie od foxylady, fajna dupa z niej jest, a okulary dodają jej temperamentu ;)
Dodaj takie wyznanie. Chętnie pohejtuję. W końcu od czego tu jestem.
Napisałam pod tym wyznaniem hejt. Usunęli go.
Dodaj, to będziemy hejtować :)
Hejt.
Teraz możesz się cieszyć.
Każdy chyba czasem tak robi :p
Nie każdy.
Przynajmniej nikt normalny.