#mSKWw

Kiedy mam gorszy dzień wyobrażam sobie, że opisuję swoje problemy na anonimowych. Układam w głowie całą swoją wypowiedź, a gdy już skończę "wyznanie", to myślę o tych hejtach, które bym pewnie dostała i wtedy od razu poprawia mi się humor.
Whereru Odpowiedz

To czemu nie dodajesz tych wyznań? Prawdziwe hejty jeszcze bardziej by ci poprawiły humor.

Serwatka31

Bo zostanie do dodane z dwa tygodnie później, dawno jej przejdzie.

78FS

Ja też bym się dała pohejtować, ale nie chce mi się.

Ikunien

Tak, a potem niektórzy narzekają, że takie wyznania zaśmiecają grupę...

Chyba to tak nie działa. Chwilowo wyobrażenia mi wystarczą ale może kiedyś... :P

Radzio75 Odpowiedz

Hejtuję cie!
(i foxylady też)

darekkoszmarek

Dlaczego każdy hejtuje FoxyLadie?

Agusi

Bo ma śmieszne poglądy :p

GeddyLee

mnie też pohejtuj :3

xyRon

GeddyLee jeździ na wakacje do Sosnowca.

FoxyLadie

Oj tam, wcale nie każdy 😉

Zaklina1887

Foxy jaka sławna na anonimowych 😂

GeddyLee

o mamo, zostałem zaorany jak Polacy przez POTĘŻNEGO Eriksena

Rover25

XyRon Nie no, ale Sosnowiec to Ty szanuj :(

Pesymizm

Tez chce hejt ^ ^

Synapse

Co wy chcecie od foxylady, fajna dupa z niej jest, a okulary dodają jej temperamentu ;)

xyRon Odpowiedz

Dodaj takie wyznanie. Chętnie pohejtuję. W końcu od czego tu jestem.

Niekochanybekart Odpowiedz

Napisałam pod tym wyznaniem hejt. Usunęli go.

SzySzy Odpowiedz

Dodaj, to będziemy hejtować :)

Bluestar Odpowiedz

Hejt.
Teraz możesz się cieszyć.

Agusi Odpowiedz

Każdy chyba czasem tak robi :p

OMBoze

Nie każdy.

xyRon

Przynajmniej nikt normalny.

Dodaj anonimowe wyznanie