Zacznę od tego, że mam dużo starszą siostrę, między nami jest 17 lat różnicy. Gdy byłam mała i miałam 4-5 lat, zabrała mnie do centrum handlowego. Był z nami jej chłopak, a że byłam dzieckiem śmiałym, to jedną ręką chwyciłam dłoń chłopaka, a drugą dłoń mojej siostry. Szliśmy tak do ruchomych schodów. Ja weszłam na nie pierwsza i potem złapałam chłopaka za dłoń. Jednak coś mi nie pasowało... Obejrzałam się za siebie, a tam stoi siostra z jej chłopakiem i machają do mnie zadowoleni. Podniosłam wzrok do góry i okazało się, że trzymam za rękę jakiegoś przypadkowego kolesia. Jego minę pamiętam do tej pory.
Dodaj anonimowe wyznanie
Mnie również zdarzyła się taka sytuacja, tyle że z moimi rodzicami xd
Miałam taką samą sytuacje
Tez mi sie zdazylo podobnie xD