#nRxFR

Jestem nauczycielem i czasem muszę np. omówić z uczniami to, jak skonstruowany jest odbyt. Pewnego razu, kiedy rysowałem wielki anus na tablicy, jeden z uczniów zaczął zachowywać się głośno, więc odwróciłem się do klasy, powiedziałem "usiądź cicho i skup się na moim odbycie", po czym odwróciłem się do tablicy.

Dopiero kiedy wszyscy huknęli śmiechem, zorientowałem się, jak to wyglądało z ich perspektywy.
Antarees Odpowiedz

Stary kawał. To się robi już nudne...

AzucarMoreno Odpowiedz

Trzeba się przyzwyczaić, że ta strona czasy świetności ma już za sobą. Teraz to tylko żale nastolatków, zmyślone g*wna i przerobione kawały. Szkoda, ale co poradzić?

crimsoneye

Można je minusować tak, by szybko znikały. Ja tak robię pod każdym takim żarcikowym wyznaniem. Ja jestem jedna. Skrzyknie się parę osób z anonimowych i po wyznaniu. Od nas też sporo zależy, co ląduje w poczekalni i na głównej.

Rover25

Trzeba by było przestać reagować na wyznania z żalami, ale nie, bo zawsze znajdzie się jakaś osoba, która zechce "pomóc". A tym ludziom i tak moze pomóc jedynie terapia i terapeuci/lekarze. A jakby tylko ludzie przestali komentować te wyznania...

xsimon Odpowiedz

A on Ci odpowiedział że "w dupie to ma". Śmiechy trwały, aż was brzuszki rozbolały.

Pelikanowa

Aż dupę ze śmiechu im rozerwało :/

nata Odpowiedz

Kończę LO z rozszerzoną biologią i nigdy nie mieliśmy nic o budowie odbytu. Bo o czym tu mówić?

Dodaj anonimowe wyznanie