#p6ISR

Od 16 roku życia łysieję i lepiej lub gorzej ukrywam to pod długimi włosami.

Wczoraj miałem 21 urodziny i przeglądając z nich zdjęcia zdałem sobie sprawę, że przerzedziła mi się już cała głowa. Nie skończyłem jeszcze studiów, a już mam mniej włosów niż mój dziadek.

Chyba pora wyjść z ukrycia i zacząć straszyć swoją głową.
LaczkiZDupy Odpowiedz

Opierdziel się na łyso i zostań Anonimowym Sebkiem 👌

CzarnaSowa

Popieram, łyse głowy wygladają dużo schludniej niż zaczeski "na pożyczkę", (fuj)

KrakowskiMoherek

Ale brodę zostaw, jeśli możesz :)

TaCoUkradlaKsiezyc

Trzeba kontynuować tradycję Anonimowych Sebixów bo jest ich w wyznaniach coraz mniej... Ocal gatunek przed wyginięciem!!! XD

SaltedPopcorn Odpowiedz

Głowa na łyso, zapuść zarost i niczym sie nie przejmuj :D na pewno będzie super

HenrykGarncarz

Gorzej jak na brodzie tez ma 3 włosy na krzyż :/

ZelazoMan

Dokładnie, będzie jak Heisenberg.

ciasteczkowaa12

Jak Kerry King

@HenrykGarncarz
Z brodą jest lepiej :) Takie geny po ojcu, człowiek rano się goli, a wieczorem wygląda jakby od kilku dni nie miał maszynki w ręku

MogeWszystko91 Odpowiedz

Ty się ciesz , że jesteś facetem. Możesz zgolić się na zero i po problemie. Mam koleżankę , która choruje na łysienie plackowate i kobiecie jest dużo gorzej znieść utratę włosów niż mężczyźnie.

TheDarkestLarrie

To, że ma penisa między nogami zamiast cipki, wcale nie znaczy, że jest mu nagle łatwiej czy kobiecie trudniej. To indywidualna sprawa. Może być kobieta, która od razu będzie z tego żartować czy mężczyzna, któremu będzie bardzo trudno, bo zależało mu na - w swojej opinii - atrakcyjny wygląd.

TheDarkestLarrie

Atrakcyjnym wyglądzie*

NiebieskaSzafa

Yyy to w takim razie dla kogo są te wszystkie DX2, szampony przeciw siwieniu, łysieniu i bogowie wiedzą co jeszcze? Poza tym w klinikach dermatologii estetycznej cieszą się olbrzymim powodzeniem zabiegi przeciwko zakolom, łysieniu na tzw. mnicha albo przedwczesnemu siwieniu. Mężczyźni bywają tak samo próżni w kwestii włosów jak kobiety, tylko że będą się tego wypierać.

MogeWszystko91

Facet nawet jak nie ma włosów to się za bardzo nie wyróżnia z tłumu. A kobieta nawet jak ma perukę to czuję dyskomfort. Wiem jak moja koleżanka to przeżywa. Zwłaszcza , że codziennie widzi masę dziewczyn z pięknymi włosami i to jeszcze bardziej potęguje jej frustrację.

koniko

A mi się łyse podobają, takie inne. Chociaż oglądam tylko z daleka, zajęty jestem

conma Odpowiedz

Na uczelni często widziałam łysego gościa. Był raczej niski, chodził w ciemnych koszulach. Był tak niesamowicie seksownie pewny siebie. Jarał mnie.

36873 Odpowiedz

Zasugerowałem ostatnio żonie, by ogoliła ci**ę.
Obudziłem się łysy ;(

Łączę się w bólu, brak włosów jest straszny :(

Grzejniczekkk

Chciałeś być fajny ale coś nie pykło :P

blazenek Odpowiedz

Idź do dobrego dermatologa. Łysienie, także androgenowe, można leczyć. Oczywiście najlepsze efekty przynosi, kiedy podejmie się je na wczesnym etapie. Dlatego ukrywanie łysienia i udawanie, że problemu nie ma, nie jest najlepszym pomysłem.

foeda Odpowiedz

Łysi są cool. Jedziesz z maszynką!!

incensiss Odpowiedz

Ja tam lubię jak facet jest ogólny na łyso i ma do tego fajna brodę. Wygląda wtedy poważnie i jak materiał na męża w sumie :D

SweetGirl121 Odpowiedz

Dermatolog, jak to nie pomoże to fryzjer. Ostatecznie zgolić na łyso.

PanTofelek Odpowiedz

"Z badań CBOS wynika, że tylko 24 proc. pań uważa, iż ideał mężczyzny powinien mieć bujną czuprynę. Większości kobiet łysi lub łysiejący panowie wydają się atrakcyjni"
- także tego... :)

Zobacz więcej komentarzy (13)
Dodaj anonimowe wyznanie