#pT9pk

Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma. Mam i ja.

Od jakiegoś czasu pasjami oglądam filmiki typu "ukryty polski". W skrócie: autor dokłada do niewyraźnie śpiewanych popularnych piosenek napisy z tym, co wydaje mu się, że słyszy, np. Sting w "Message in the bottle" dostał napisy "nie stać cię na baton" a smętne "Oceans apart" to "osiem zapałek".

Problemem jest to, że piosenki są znane i chwytliwe, a "niedosłyszane" teksty potrafią wryć się w mózg tak, że często podśpiewuję sobie pod nosem właśnie polską wersję. Pół biedy, gdy nucę coś zwyczajnie głupiego, jak np. "Ora mi fermę robol" (to Erosa Ramazotti). Gorzej, gdy zdarzy mi się zaśpiewać "chuj ci w kakao, parówko, chuj ci w kakao", albo ogłosić wszem i wobec "dupy dam, dupy dam, dupy dam pam pam pam pam"...
BritneyRosberg Odpowiedz

Maciej poczuł tampoon:D

Hannibal

Jeden liże, jeden z nich 😂

OMBoze

"a ja łapie ch*ja, bo mnie napada!"

MagicM

Wsadził mi bejbe 😂

mamyczas Odpowiedz

Żule w taxi, sezamki :D

Bluestar

Lewarek mam bo obudziłeś. 😂

sinusoidazemnie Odpowiedz

Słoooiiki naadzianee sedeesem!

PaniczFoch Odpowiedz

A to znasz? Józek, Józek, Józek, Józek męską pipą :D

Nevii Odpowiedz

Ala nie wali mu paaały ;p
Nie ma pan kutasa, nie ma pan grzyba, nie ma pan kutasa nie ma pan jak pchać :))

Arszenik

Wieje sandałem z masłeeeem :d

lukwoj3008

Mamo ja nie gram bo, mundurek.

GeddyLee

To chyba pierwszy film tego typu, a na pewno stworzył go prawdziwy pionier gatunku ukrytych polskich - ArmanVanGeddon, na parę lat przed Marianem :D

fatamy Odpowiedz

Opa opa opa opa szara morda zniszczył klopa :-D

martuchaxd Odpowiedz

Shakira: zapiłam z ekipą

MrsWinchester

Ja tam zawsze słyszę "zabiłam w empiku". :/

SorryEverAfter

Albo, też o Shakirze: "siekiera, siekiera, siekiera"

BedzieDeszcz Odpowiedz

Jeden liże, jeden z nich :D

przeztweoczytweoczy Odpowiedz

Palił to tanie wino 🔥🍷

Inba Odpowiedz

Paweł myśli wolał bez opony

Zobacz więcej komentarzy (39)
Dodaj anonimowe wyznanie