#r6m7f

Śledzę ludzi. Nie dlatego, że jestem jakimś detektywem, ale z zamiłowania. Jadę na miasto, znajduję swoją "ofiarę" i chodzę za nią. Jak wchodzi do jakiegoś sklepu lub pojazdu to zabawa się kończy i odpuszczam albo wybieram kolejną. Ot, chodzę w wolnym czasie za ludźmi patrząc gdzie idą. Nigdy nie próbowałem się dowiedzieć ich imion/nazwisk ani ich życia prywatnego.

Ustaliłem sobie, że tygodniowo muszę śledzić 10 osób. No i to robię. Sama myśl o tym, że mógłbym tego nie zrobić napełnia mnie strachem i niepewnością (przed czym? nie wiem).

Pragnę też uspokoić "zaniepokojone osoby" - nie jestem osobą agresywną, jedynie śledzę przypadkowe osoby i to bez względu na wiek i płeć - aczkolwiek młodszych łatwiej śledzić, bo poruszają się normalnie, a starcy powoli. Potrzeby seksualne załatwiam ze swoją dziewczyną.
Danzai Odpowiedz

Czyli łazisz za randomowymi osobami dopóki nie wejdą do pomieszczenia lub pojazdu? To nie śledzenie tylko marnowanie czasu. Stary, weź znajdź sobie zajęcie, serio :/

Marian6660

Czemu myślisz, że twoje pasje i zajęcia są lepsze od jego?:)

PanLusterkoGaunter

Tak naprawdę to gościu pewnie podjął wyzwanie 6k kroków dziennie i mu się nudzi w tym czasie po prostu.

ohlala

@Marian6660

Może dlatego, że jego pasje i zajęcia nie są związane z niepokojeniem obcych osób?

ms0nobody

@Marian, są pasje i zajęcia subiektywnie lepsze od innych, ale są i takie, które będą obiektywnie lepsze i nic tego nie zmieni. Subiektywnie układanie puzzli może być lepszym zajęciem od grania w karty, ale obiektywnie, układanie puzzli będzie lepszym zajęciem niż sprzedawanie narkotyków. Mówię to jako osoba, która robi wszystkie te rzeczy.

Tayla

W sumie dobre dla zdrowia. Taki spacer tylko ze z bonusem ;)

BlueJay Odpowiedz

Martwi mnie, że odczuwasz przymus robienia tego. To już ociera się o zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, poczytaj o tym i zastanów się nad ewentualną terapią.

Marian6660

Brzmi to jak : Pokaż mi człowieka, a ja znajdę mu chorobę. Lubi sobie pochodzić za ludźmi i co z tego? Ja lubię ćwiczyć, jak sobie nie poćwiczę to czuje się z tym źle, sama myśl, że danego dnia nie znajdę czasu na ćwiczenia wypełnia mnie niepokojem. Czy też mam obsesję i zaburzenia kompulsyjno-maniakalne :)?

wwwbbb

Marian6660 tak, możesz mieć zaburzenie obsesyjno-kompulsywne. Oczywiście to wielkie "może" ponieważ jest wiele kryteriów, ale niepokój bo się czegoś nie zrobiło i nieuzasadniony lęk jest jednym z nich :) kompulsywne/nałogowe uprawianie ćwiczeń lub sportu :)

Lunathiel

@Marian6660 "Lubi sobie pochodzić za ludźmi i co z tego?" - Choćby to, że jego aktywność nie jest mile widziana przez polskie prawo ani ogólne normy społeczne. To zwykły stalking i robienie tego "z zamiłowania" jest obiektywnie szkodliwe.

"Czy też mam obsesję i zaburzenia kompulsyjno-maniakalne" - Po pierwsze, nazwa to "obsesyjno-kompulsyjne", mania to zupełnie inny termin. Po drugie - tak, można je mieć nakierowane na ćwiczenia fizyczne czy jakąkolwiek inną czynność. Nie czaję czemu aż tak cię dziwi że ktoś to zasugerował skoro autor wyznania wyraźnie nie jest zdrowy (i widać to po kilku-zdaniowym wyznaniu). Choćby tekst "Ustaliłem sobie, że tygodniowo muszę śledzić 10 osób" wskazuje na to że to są kompulsje a nie głupie hobby.

Also, chyba nie bardzo odróżniasz chęć robienia danej rzeczy od poczucia przymusu i strachu w razie niewykonania jej. A właśnie to definiuje zaburzenie - że dane zachowania/ myśli/ emocje utrudniają normalne funkcjonowanie tobie albo ludziom dookoła.

CzarnyMag Odpowiedz

Taki śledzik z Ciebie.

SmoczaCebula

wygrałeś!!!

Lubiesztucznerzesy

Cebulę? 😂

KruszynkaDrobniutka Odpowiedz

Z tym że czujesz strach kiedy miałbyś zrezygnować ze śledzenia ludzi to jest już niepokojące. Żebyś tylko nie wpędził się w jakąś obsesję.

Whiteknight Odpowiedz

A ja mam manię prześladowczą. Dzięki, teraz żeś mnie pocieszył :/

Azadi Odpowiedz

Polecam odreagować i zacząć śledzić NPC w grach typu GTA, sam kiedyś jak grałem w takie gry ciekawiło mnie "życie" tych pixeli.

vansen Odpowiedz

Nerwica natręctw w dziwnej odmianie. Idź do psychologa.

LubieSeksChyba Odpowiedz

Skąd Ty masz tyle czasu na to?

Dragomir Odpowiedz

A nie musisz iść do pracy albo do szkoły?

zurawinka Odpowiedz

Musisz mieć bardzo nudne życie skoro tak bardzo interesuje Cię życie zupełnie obcych osób. I bardzo chorą głowę.

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie