#sFHVW

Kiedyś w radiu RMF FM była taka gra, że słuchacze wysyłali SMSy, a oni do niektórych oddzwaniali - oczywiście wszystko było słychać podczas audycji. Jeśli od razu po odebraniu odpowiedziało się "RMF FM najlepsza muzyka" to zgarniało się kupę kasy w nagrodę. Moja mama czy to w domu, czy to w samochodzie słuchała tego radia i słała wiadomości jak szalona, licząc że któregoś dnia los się do niej uśmiechnie.

Pewnego dnia siedziała w kuchni, radio grało i wybierali numer do farciarza który uprzednio wysłał wiadomość na wskazany numer. I akurat w tym momencie ktoś zadzwonił do niej z zastrzeżonego numeru. W radio słychać było sygnał, telefon dzwoni, no to chyba każdy by pomyślał że to oni. Cała się trzęsie ale odbiera i mówi: "RMF FM najlepsza muzyka!". Zaś w odpowiedzi słyszy: "Eee, dzień dobry, dzwonię z banku. Nie wpłynęła do nas rata kredytu na mieszkanie.".
sussana Odpowiedz

Nie wpłynęła, bo nie wygrała w rmf fm ?

wporzo Odpowiedz

smutna rzeczywistość :P

Inu Odpowiedz

XD

Dodaj anonimowe wyznanie