#sIcO7

Mój były chłopak był strasznym żartownisiem. Jego ostatnim żartem w naszym związku było wpuszczenie mi żywego węża do wanny... a po rozstaniu jeszcze się na mnie boczył, że nie mam poczucia humoru.
Stefana Odpowiedz

Faktycznie zabawne...

Herbatnik Odpowiedz

On chyba nie ma mózgu. Od razu skojarzyło mi się to z tymi wszystkimi "śmiesznym" prankami.

Panieneczkamakowa Odpowiedz

Koń by sie uśmiał!

Niezywa Odpowiedz

Tak na zakończenie trzeba było mu powiedzieć, że w końcu dostała większego węża.

Feniks06

Ale cięta riposta. Chyba by się nie pobierał ;)

PiwniczakPospolity Odpowiedz

It's a prank, bro!

PlemnikZabojca Odpowiedz

A może ty nie rozumiesz jego poczucia humoru?

CrazyReptile

No przecież powinna się ze smiechu zesrać! Ja byłabym przeszczesliwa po prostu!

Dodaj anonimowe wyznanie