#sIcO7 Mój były chłopak był strasznym żartownisiem. Jego ostatnim żartem w naszym związku było wpuszczenie mi żywego węża do wanny... a po rozstaniu jeszcze się na mnie boczył, że nie mam poczucia humoru. Wyślij Stefana Odpowiedz Faktycznie zabawne... Herbatnik Odpowiedz On chyba nie ma mózgu. Od razu skojarzyło mi się to z tymi wszystkimi "śmiesznym" prankami. Panieneczkamakowa Odpowiedz Koń by sie uśmiał! Niezywa Odpowiedz Tak na zakończenie trzeba było mu powiedzieć, że w końcu dostała większego węża. Feniks06 Ale cięta riposta. Chyba by się nie pobierał ;) PiwniczakPospolity Odpowiedz It's a prank, bro! PlemnikZabojca Odpowiedz A może ty nie rozumiesz jego poczucia humoru? CrazyReptile No przecież powinna się ze smiechu zesrać! Ja byłabym przeszczesliwa po prostu!
Faktycznie zabawne...
On chyba nie ma mózgu. Od razu skojarzyło mi się to z tymi wszystkimi "śmiesznym" prankami.
Koń by sie uśmiał!
Tak na zakończenie trzeba było mu powiedzieć, że w końcu dostała większego węża.
Ale cięta riposta. Chyba by się nie pobierał ;)
It's a prank, bro!
A może ty nie rozumiesz jego poczucia humoru?
No przecież powinna się ze smiechu zesrać! Ja byłabym przeszczesliwa po prostu!