#v4cm8

Złapał mnie problem z nadgarstkiem, więc pomyślałem, że gdy uderzę pięścią w ścianę, to wszystko mi się tam nastawi (naoglądałem się ortopedów)...

Teraz mam problem z nadgarstkiem, złamane dwa palce i dziurę w ścianie.
OhWow Odpowiedz

A jak głowa Cię boli to też w ścianę napierdalasz?

asienaebaam

To chyba oczywiste? Skutki już widać.

LubieSeksChyba

Najwyraźniej

Kuudere Odpowiedz

Tak właśnie działa selekcja naturalna.

epuDWiCjuhC

Nieprawda. Teraz nie może zwalić konia i pujdzie ruchac

GhostBoy Odpowiedz

następnym razem uderz w podłogę, chociaż dziury nie będzie 🙂

KrulWafel

Panele da się rozwalić...

aceofspades Odpowiedz

To działa tylko ze sprzętem elektronicznym. No ale biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach telefony zastępują ludziom mózgi, to nawet nie dziwię się, że ktoś wpadł na taki pomysł.

kameleonik Odpowiedz

Darmowy przewiew, klimy nie trzeba, czas przetestować

DarkPsychopathII Odpowiedz

Lekko, uderza się lekko. Sam tak robię i to pomaga, w razie kiedy ręka ścierpła od długiego nacisku na nią podczas opierania się w niewygodnej pozycji.

airborn Odpowiedz

Sorry, stary, ale to debilne.

GallaAnonim Odpowiedz

Śmiechłam

Dodaj anonimowe wyznanie