Dokładnie.
Autorko, czy kiedy jedziesz na urlop nad morze, to budujesz sobie na plaży biuro z piasku (podczas gdy inni budują zamki)? :)
mobikenobi
jak ktoś jest ogarnięty, pracuje na HO i jest np. programistą, albo marketingowcem - to da się rozbić 2 pełne etaty nominalnie i nikt nikomu ine przeszkadza, ja opędzam etat + 4 klientów na freelance i wszyscy żyją zadowoleni :)
Widziałam coś takiego w memach o pracoholikach.
Dokładnie.
Autorko, czy kiedy jedziesz na urlop nad morze, to budujesz sobie na plaży biuro z piasku (podczas gdy inni budują zamki)? :)
jak ktoś jest ogarnięty, pracuje na HO i jest np. programistą, albo marketingowcem - to da się rozbić 2 pełne etaty nominalnie i nikt nikomu ine przeszkadza, ja opędzam etat + 4 klientów na freelance i wszyscy żyją zadowoleni :)
No to całe szczęście, że ten urlop dostałaś