Wiesz, niektórzy nie piorą majtek po każdym założeniu😐
Serwatka31
Noszę dwie pary majtek na dobę; jedne do ubrania, drugie do piżamy.
I właśnie rozkminiałam ostatnio jak to rozwiązują ludzie którzy do piżamy nie noszą majtek.
Codzienne pranie czy "piżama to nie to samo, do skóry nie przylega"?
LeonardTwarz
@myszka0303 przecież nie trzeba. Przodem, tyłem, na lewo, znowu tyłem i dopiero pierzemy
Serwatka31
Czyste spodnie czy czyste majtki?
Jeśli spodnie to ok, dzięki za odpowiedź,
jeśli majtki; ja kierowałam pytanie właśnie do śpiących bez.
Bezubez
Nosi długą spódnicę i problem z głowy.
Ankaaa
@Morgenrot To ile masz tych spodenek?! :D
TaNajmniejWazna
A może ma pralkę?
kajaka
Najwygodniej śpi sie po prostu nago :D bez spodenek od pidżamy i bez majtek!
DODA
@kajaka ale jak chce się być takim już bardzo higienicznym, to niekoniecznie, bo za każdym razem trzeba pościel wymieniać XD Swoją drogą, mi za dzieciaka zdarzało się, że po kąpieli nie włożyłam majtek, tylko same spodnie od piżamy i spalam tak, ale tylko jedna noc, bo na następne zakładałam majtki, a spodnie te same XD
Poroniec
Ja śpię nago. Mi jest tak najwygodniej. Nie wiem jak można spać w majtkach...
Ja nienawidzę nosić stanika. Jak nie muszę, to nie noszę. A już po mieszkaniu absolutnie nie noszę. Moje "C" lepiej czuje się na wolności. :D
TomaszWpierdol
@aImieJego44 Upewnij się, że zawsze masz odsłonięte rolety. Możliwe, że ktoś skorzysta na Twoim... "fetyszu"? :P
LeonardTwarz
@TomaszWpierdol anonimki są jak: lubie coś = fetysz
aImieJego44
@TomaszWpierdol Jeśli komuś sprawi to odrobinę radości, to czemu nie. :D
Ankaaa
Ja po wejściu do domu czasami zdejmuję stanik, zanim w ogóle pomyślę, że przydałoby się zdjąć buty :D Ale jednak do ludzi bym tak nie wyszła. Nienawidzę świecić sutkami. No i cycków prawie brak, więc w staniku przynajmniej nie wyglądam aż tak płasko :D
Niekochanybekart
A ja nie znoszę chodzić bez stanika, ściągam go tylko kiedy chcę się przebrać w nowy
Więc przypuszczając, że lubisz nosić sukienki... Not bad :D
FoxyLadie
Ciekawe, że mężczyzn jara podglądnięcie damskich genitaliów, a w odwrotnej sytuacji kobiety raczej czują zniesmaczenie. (Wiem, że nie wszyscy/wszystkie.)
TomaszWpierdol
A Ty jak masz?
Nysio15
Jak normalna kobieta. Brzydzi ją… ale pewnie twoja chamskość i przyziemność "intelektó"
TomaszWpierdol
Przykro. :((((
FoxyLadie
No mnie właśnie zniesmacza 😉 Ale ja ogólnie nie przepadam za męskimi genitaliami 😁
Mam nadzieje, że majtki zakładasz też jak idziesz na zakupy. Przymierzanie spodni z gołym tyłkiem jest obrzydliwe.
Auć. To mnie dopiero obrzydziło...
Pierzesz spodnie po każdym założeniu?
Wiesz, niektórzy nie piorą majtek po każdym założeniu😐
Noszę dwie pary majtek na dobę; jedne do ubrania, drugie do piżamy.
I właśnie rozkminiałam ostatnio jak to rozwiązują ludzie którzy do piżamy nie noszą majtek.
Codzienne pranie czy "piżama to nie to samo, do skóry nie przylega"?
@myszka0303 przecież nie trzeba. Przodem, tyłem, na lewo, znowu tyłem i dopiero pierzemy
Czyste spodnie czy czyste majtki?
Jeśli spodnie to ok, dzięki za odpowiedź,
jeśli majtki; ja kierowałam pytanie właśnie do śpiących bez.
Nosi długą spódnicę i problem z głowy.
@Morgenrot To ile masz tych spodenek?! :D
A może ma pralkę?
Najwygodniej śpi sie po prostu nago :D bez spodenek od pidżamy i bez majtek!
@kajaka ale jak chce się być takim już bardzo higienicznym, to niekoniecznie, bo za każdym razem trzeba pościel wymieniać XD Swoją drogą, mi za dzieciaka zdarzało się, że po kąpieli nie włożyłam majtek, tylko same spodnie od piżamy i spalam tak, ale tylko jedna noc, bo na następne zakładałam majtki, a spodnie te same XD
Ja śpię nago. Mi jest tak najwygodniej. Nie wiem jak można spać w majtkach...
Ja nienawidzę nosić stanika. Jak nie muszę, to nie noszę. A już po mieszkaniu absolutnie nie noszę. Moje "C" lepiej czuje się na wolności. :D
@aImieJego44 Upewnij się, że zawsze masz odsłonięte rolety. Możliwe, że ktoś skorzysta na Twoim... "fetyszu"? :P
@TomaszWpierdol anonimki są jak: lubie coś = fetysz
@TomaszWpierdol Jeśli komuś sprawi to odrobinę radości, to czemu nie. :D
Ja po wejściu do domu czasami zdejmuję stanik, zanim w ogóle pomyślę, że przydałoby się zdjąć buty :D Ale jednak do ludzi bym tak nie wyszła. Nienawidzę świecić sutkami. No i cycków prawie brak, więc w staniku przynajmniej nie wyglądam aż tak płasko :D
A ja nie znoszę chodzić bez stanika, ściągam go tylko kiedy chcę się przebrać w nowy
@almiejego44 Podaj adres, wynajmę mieszkanie naprzeciwko. :P
@Niekochanybekart a na noc?
@Niekochanybekart a na noc?
Przynajmniej zaoszczędzisz na majtkach. 😜
Więc przypuszczając, że lubisz nosić sukienki... Not bad :D
Ciekawe, że mężczyzn jara podglądnięcie damskich genitaliów, a w odwrotnej sytuacji kobiety raczej czują zniesmaczenie. (Wiem, że nie wszyscy/wszystkie.)
A Ty jak masz?
Jak normalna kobieta. Brzydzi ją… ale pewnie twoja chamskość i przyziemność "intelektó"
Przykro. :((((
No mnie właśnie zniesmacza 😉 Ale ja ogólnie nie przepadam za męskimi genitaliami 😁
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prowokuje gwalciceli!!!!?!?!
Ale moja to nic nie zaklada jak spi. To jak ta pizamkw przewracac?
Ciekawe czemu XD pewnie sa niewygodne tak ? xd