#x3sjF

Mam 22 lata i jestem dziewczyną. Moje wyznanie będzie krótkie.

Nienawidzę nosić majtek. Zakładam je tylko gdy mam okres.
Mammalia Odpowiedz

Mam nadzieje, że majtki zakładasz też jak idziesz na zakupy. Przymierzanie spodni z gołym tyłkiem jest obrzydliwe.

queenB

Auć. To mnie dopiero obrzydziło...

AntoniMacierewicz Odpowiedz

Pierzesz spodnie po każdym założeniu?

myszka0303

Wiesz, niektórzy nie piorą majtek po każdym założeniu😐

Serwatka31

Noszę dwie pary majtek na dobę; jedne do ubrania, drugie do piżamy.

I właśnie rozkminiałam ostatnio jak to rozwiązują ludzie którzy do piżamy nie noszą majtek.
Codzienne pranie czy "piżama to nie to samo, do skóry nie przylega"?

LeonardTwarz

@myszka0303 przecież nie trzeba. Przodem, tyłem, na lewo, znowu tyłem i dopiero pierzemy

Serwatka31

Czyste spodnie czy czyste majtki?

Jeśli spodnie to ok, dzięki za odpowiedź,
jeśli majtki; ja kierowałam pytanie właśnie do śpiących bez.

Bezubez

Nosi długą spódnicę i problem z głowy.

Ankaaa

@Morgenrot To ile masz tych spodenek?! :D

TaNajmniejWazna

A może ma pralkę?

kajaka

Najwygodniej śpi sie po prostu nago :D bez spodenek od pidżamy i bez majtek!

DODA

@kajaka ale jak chce się być takim już bardzo higienicznym, to niekoniecznie, bo za każdym razem trzeba pościel wymieniać XD Swoją drogą, mi za dzieciaka zdarzało się, że po kąpieli nie włożyłam majtek, tylko same spodnie od piżamy i spalam tak, ale tylko jedna noc, bo na następne zakładałam majtki, a spodnie te same XD

Poroniec

Ja śpię nago. Mi jest tak najwygodniej. Nie wiem jak można spać w majtkach...

Zobacz więcej odpowiedzi (5)
aImieJego44 Odpowiedz

Ja nienawidzę nosić stanika. Jak nie muszę, to nie noszę. A już po mieszkaniu absolutnie nie noszę. Moje "C" lepiej czuje się na wolności. :D

TomaszWpierdol

@aImieJego44 Upewnij się, że zawsze masz odsłonięte rolety. Możliwe, że ktoś skorzysta na Twoim... "fetyszu"? :P

LeonardTwarz

@TomaszWpierdol anonimki są jak: lubie coś = fetysz

aImieJego44

@TomaszWpierdol Jeśli komuś sprawi to odrobinę radości, to czemu nie. :D

Ankaaa

Ja po wejściu do domu czasami zdejmuję stanik, zanim w ogóle pomyślę, że przydałoby się zdjąć buty :D Ale jednak do ludzi bym tak nie wyszła. Nienawidzę świecić sutkami. No i cycków prawie brak, więc w staniku przynajmniej nie wyglądam aż tak płasko :D

Niekochanybekart

A ja nie znoszę chodzić bez stanika, ściągam go tylko kiedy chcę się przebrać w nowy

TomaszWpierdol

@almiejego44 Podaj adres, wynajmę mieszkanie naprzeciwko. :P

Karotkakorzenna

@Niekochanybekart a na noc?

Karotkakorzenna

@Niekochanybekart a na noc?

JestemCzarnymKotem Odpowiedz

Przynajmniej zaoszczędzisz na majtkach. 😜

TomaszWpierdol Odpowiedz

Więc przypuszczając, że lubisz nosić sukienki... Not bad :D

FoxyLadie

Ciekawe, że mężczyzn jara podglądnięcie damskich genitaliów, a w odwrotnej sytuacji kobiety raczej czują zniesmaczenie. (Wiem, że nie wszyscy/wszystkie.)

TomaszWpierdol

A Ty jak masz?

Nysio15

Jak normalna kobieta. Brzydzi ją… ale pewnie twoja chamskość i przyziemność "intelektó"

TomaszWpierdol

Przykro. :((((

FoxyLadie

No mnie właśnie zniesmacza 😉 Ale ja ogólnie nie przepadam za męskimi genitaliami 😁

Planche Odpowiedz

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Marzenka Odpowiedz

Prowokuje gwalciceli!!!!?!?!

Kizimizi27 Odpowiedz

Ale moja to nic nie zaklada jak spi. To jak ta pizamkw przewracac?

Lubienutelleee25 Odpowiedz

Ciekawe czemu XD pewnie sa niewygodne tak ? xd

Dodaj anonimowe wyznanie