#ZD3em

Jakiś czas temu wpadłam na pomysł sprawdzenia mojego lubego. Znalazłam ukryty w czeluściach jego komputera folder o nazwie "X". W miniaturkach widziałam zdjęcia jakiejś kobiety. Od razu w niego weszłam.
Tą kobietą była jego matka.
Na zdjęciach była w erotycznych pozach.
Nago.

Najważniejszym pytaniem jest: Kto jej te zdjęcia robił? I czy tylko na zdjęciach ta chora relacja się kończy...
foreverradio Odpowiedz

Bardzo dziwna sytuacja. Ja bym sobie tłumaczyła tak, że jego mama pożyczyła laptop i zgrała te zdj, po czym ukryła je głęboko w czeluściach komputera i jej syn, a Twój chłopak o tym nie wie. Ale tak czy siak, mega dziwne.

HenrykGarncarz

Mam nadzieję że masz rację...

Zwierzuch

Ja też...

Gumisiowski Odpowiedz

A co jeśli natkną się na te zdjęcia na końcu internetów i sam przeżył podobne zaskoczenie. Pobrał zdjęcia żeby mieć nie zbity dowód a schował żebyś się o tym nie dowiedziała i chciał porozmawiać z matką na ten temat.

Gumisiowski

Jeszcze możesz sprawdzić w właściwościach pliku datę modyfikacji będziesz wiedziała kiedy zostały na ten komputer zgrane zdjęcia.

osobliwadeprywacja

To samo mi przyszło do głowy :)
Zawsze staram się znaleźć jakieś bardziej racjonalne wytłumaczenie, a posądzać o egzotycznie dziwaczne sytuacje tylko w ostateczności.

szinigami Odpowiedz

Chora sytuacja. Na Twoim miejscu wyciągnęłabym ten folder z czeluści komputera na pulpit, żeby dać do zrozumienia, że wiesz, a potem czekała na dalszy rozwój sytuacji ze strony faceta.

sinusoidazemnie

Dać do zrozumienia i czekać aż się domyśli? Czy ludzie w związkach naprawdę nie potrafią rozmawiać? Czekają aż ta druga strona się domyśli lub milczą aż wybuchną z kłótnią i pretensjami?

deadboy27 Odpowiedz

Freud byłby zadowolony.

ichigokurosakii Odpowiedz

I weź w takiej sytuacji mów o zaufaniu w związku... żałosne zachowanie

LuckyOne

Pytanie kogo uważasz za najbardziej żałosnego z całej tej trójcy?

ichigokurosakii

Oczywiście, że tą laskę. Tyle kobiety krzyczą: ufaj mi bo wiem co mówię/robię. A sama co robi? Przegląda kompa swojego chłopaka. Już widzę jak sytuacja wyglądałaby w drugą stronę. Foch kobiety lub nawet zerwanie z chłopakiem za takie coś.

gabazaba13 Odpowiedz

Oj tam, oj tam. Może tata czasem pożyczał komputer od syna 🙂

SiarczystyMroz Odpowiedz

Aleee jaja.... <popcorn>

AnaidOdi Odpowiedz

Ok, sytuacja dziwna. Ale ty święta też nie jesteś. Czemu grzebiesz swojemu chłopakowi w plikach bez jego wiedzy i pozwolenia? Gdzie zaufanie w związku, gdzie jakaś prywatność?
Chłopak może mieć kompleks edypa i to jest chore, ale no kurde. Ludzie, szanujcie swoich partnerów. Nikt nie lubi, gdy narusza się jego prywatność.

Annabella15 Odpowiedz

"Wpadłam na pomysł sprawdzenia mojego chłopaka"? Co? Jakbyś się czułą jakby on Ci zaczął grzebać w komputerze i w rzeczach?

Goth Odpowiedz

kto nazywa foldery, do których nikt nie ma zaglądać "X" ffs? mistrz normalnie

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie