#01PQu

Moja 4 letnia córka we wszelkich dziedzinach życia zdecydowanie preferuje swoją matkę. Pewnego razu uświadamiałem ją w zakresie bieżącej wiekowości:
- Polciu, ty masz 4 lata, ja mam 40 lat, a mama ma 37 lat.
- Tak, mama ma najwięcej lat!
- No nie do końca kotku... 40 to więcej niż 37... Ja jestem najstarszy.
- (na granicy płaczu) Tato, mamie będzie przykro jak się dowie, że ma mniej lat niż ty....
Patusia26 Odpowiedz

Chciałabym widzieć minę mamy gdy się dowie ?

DaenerysTargaryen Odpowiedz

Dobrze że nie został poruszony temat wagi ;)

Natalia Odpowiedz

Co by nie było, bardzo dobrze, że troszczy się o uczucia mamy.

Dodaj anonimowe wyznanie