#01PQu
- Polciu, ty masz 4 lata, ja mam 40 lat, a mama ma 37 lat.
- Tak, mama ma najwięcej lat!
- No nie do końca kotku... 40 to więcej niż 37... Ja jestem najstarszy.
- (na granicy płaczu) Tato, mamie będzie przykro jak się dowie, że ma mniej lat niż ty....
Chciałabym widzieć minę mamy gdy się dowie ?
Dobrze że nie został poruszony temat wagi ;)
Co by nie było, bardzo dobrze, że troszczy się o uczucia mamy.