#2RUuc
Wszystkie dziewczynki z mojej klasy płakały na widok martwej mrówki, więc razem z przyjacielem (nazwijmy go Michał) wpadliśmy na iście szatański pomysł.
Postanowiliśmy zabijać mrówki i ślimaki i je zostawiać w okolicach dziewczyn, a następnie ogłosić, że zakładamy dom pogrzebowy i za niewielka opłatę pochować nieszczęsnych braci mniejszych.
Jak postanowiliśmy, tak zrobiliśmy, dorobiliśmy się całkiem sporej sumki i wydaliśmy wszystko na słodycze i chipsy.
Trwało to z miesiąc i pół, aż na tym procederze przyłapała nas wychowawczyni :)
Błyskotliwi Janusze biznesu :D
Dziękuje <3
Obito! 😀
Państwo Janusz i Grażyna Tracz
Obito i Michał Tracz...?
Obito to kobieta :O, tyle czasu w błędzie...
A teraz prowadzisz dom pogrzebowy...
To pewnie brat tej niedoszłej prawniczki:P
CukrzePudrze, uprzedziłeś mnie :(
Chwila... To dziewczyna jest
W takim razie siostra 😂
Sorki, to był mój skrót myślowy. Pisząc, że jest bratem niedoszłej prawniczki miałam na myśli tego kolegę, Michała. :P
Nie wiem jakoś dwa wątki połączyłam w jeden :D
i zatrudniasz w nim wychowawczynię, która odcięła Cię od biznesu:D
Niestety, zawiodę was - mam inne ambicje
@Obito Uuu, a jakie? :3
Programowanie c:
Prowadzi dom pogrzebowy, a jej wspólnikami są panowie od pawulonu z Łodzi ;)
Szkoda tylko mrówek i ślimaków :<
Teraz mi jest przykro :c
Czyli trwało to półtora miesiąca ;)
mile, że dbasz o jej edukację, ale pewnie i tak ma to w dupie (sorry za kolokwializm, bo będzie, że jestem niewychowana)
@cocohansen *miło
Szczegóły xP
Janusz Tracz 2.0
Łowcy skór. Pewnie tak zaczynali.
Łódzkie pogotowie miało kiedyś podobny pomysł
Proszę, nie próbujcie tak z ludźmi...
Za późno
teraz masz dom pogrzebowy, do którego przychodzą twoje koleżanki.
Zaraz Cię zwyzywają od zwyrodnialców i potworów bez serca, bo jak można zabić mrówkę? Toż to bestialstwo!
Teraz wszyscy minusuja, ale ja sama czasami tak postrzegam niektórych pouczających w komentarzach pod wyznaniami
@ToTylkoJa90 proszę, przestań marudzić. To jest już nudne.
NoNaPrawde
Ale ona bardzo dobrze mówi
Sam komentarz ma -4, a odpowiedź "dobrze mówi" ma +11, Boże, ludzie XD