#2RUuc

Od małego miałam dość biznesowy umysł oraz zawsze bawiłam się z chłopcami.
Wszystkie dziewczynki z mojej klasy płakały na widok martwej mrówki, więc razem z przyjacielem (nazwijmy go Michał) wpadliśmy na iście szatański pomysł.

Postanowiliśmy zabijać mrówki i ślimaki i je zostawiać w okolicach dziewczyn, a następnie ogłosić, że zakładamy dom pogrzebowy i za niewielka opłatę pochować nieszczęsnych braci mniejszych.
Jak postanowiliśmy, tak zrobiliśmy, dorobiliśmy się całkiem sporej sumki i wydaliśmy wszystko na słodycze i chipsy.

Trwało to z miesiąc i pół, aż na tym procederze przyłapała nas wychowawczyni :)
dontcryplease Odpowiedz

Błyskotliwi Janusze biznesu :D

Dziękuje <3

GumkaTeam

Obito! 😀

Turururu

Państwo Janusz i Grażyna Tracz

Obito i Michał Tracz...?

Mystery

Obito to kobieta :O, tyle czasu w błędzie...

TamTamTamTaRamTam Odpowiedz

A teraz prowadzisz dom pogrzebowy...

CukierPuder

To pewnie brat tej niedoszłej prawniczki:P

Accio

CukrzePudrze, uprzedziłeś mnie :(

Accio

Chwila... To dziewczyna jest

Aliccjaa

W takim razie siostra 😂

CukierPuder

Sorki, to był mój skrót myślowy. Pisząc, że jest bratem niedoszłej prawniczki miałam na myśli tego kolegę, Michała. :P
Nie wiem jakoś dwa wątki połączyłam w jeden :D

alrightthen

i zatrudniasz w nim wychowawczynię, która odcięła Cię od biznesu:D

Niestety, zawiodę was - mam inne ambicje

MiracolousLadybug

@Obito Uuu, a jakie? :3

Programowanie c:

Yukon

Prowadzi dom pogrzebowy, a jej wspólnikami są panowie od pawulonu z Łodzi ;)

Zobacz więcej odpowiedzi (5)
pannamalfoy Odpowiedz

Szkoda tylko mrówek i ślimaków :<

Teraz mi jest przykro :c

obloczek20 Odpowiedz

Czyli trwało to półtora miesiąca ;)

cocohansen

mile, że dbasz o jej edukację, ale pewnie i tak ma to w dupie (sorry za kolokwializm, bo będzie, że jestem niewychowana)

AllahuAkbar

@cocohansen *miło

Szczegóły xP

Gorazd Odpowiedz

Janusz Tracz 2.0

aabeen Odpowiedz

Łowcy skór. Pewnie tak zaczynali.

Miczas Odpowiedz

Łódzkie pogotowie miało kiedyś podobny pomysł

Chrupeczka Odpowiedz

Proszę, nie próbujcie tak z ludźmi...

Za późno

arbuzmalina Odpowiedz

teraz masz dom pogrzebowy, do którego przychodzą twoje koleżanki.

ToTylkoJa90 Odpowiedz

Zaraz Cię zwyzywają od zwyrodnialców i potworów bez serca, bo jak można zabić mrówkę? Toż to bestialstwo!

aurofobia

Teraz wszyscy minusuja, ale ja sama czasami tak postrzegam niektórych pouczających w komentarzach pod wyznaniami

NoNaPrawde

@ToTylkoJa90 proszę, przestań marudzić. To jest już nudne.

NieTeraz

NoNaPrawde

Ale ona bardzo dobrze mówi

aurofobia

Sam komentarz ma -4, a odpowiedź "dobrze mówi" ma +11, Boże, ludzie XD

Zobacz więcej komentarzy (8)
Dodaj anonimowe wyznanie