#UpeWg

Mam znajomą, która skończyła bardzo dobre studia na jednej z najlepszych w Polsce uczelni. Wyjechała później za granicę do pracy w zawodzie. Poznała tam faceta, są ze sobą już od kilku lat. Nie afiszują się z tą miłością na portalach społecznościowych, najczęściej to ktoś ich "oznaczy" na swoim zdjęciu. I takim oto sposobem wieś dowiedziała się z kim spotyka się moja kumpela.

Okazało się, że facet jest od niej trochę starszy, ma już wyrośniętą córkę. Nie wiadomo jedynie, czy jest po rozwodzie, czy może nigdy żony nie posiadał. Po zdjęciach można wywnioskować, że ma dobrze płatną pracę i na brak kasy nie narzeka.

Na wsi jak to na wsi - plotki, ploteczki... Każdy uważa, że może się wtrącać w cudze życie i je komentować. Nawet moja matka się krzywiła, że jak to tak? Taka zdolna i młoda znajduje sobie TAKIEGO faceta?! Szkoda jej...

Sytuacja diametralnie się zmieniła podczas wizyty owego mężczyzny w okresie świątecznym. Para przyjechała w odwiedziny do matki mojej kumpeli. Jak to w takim czasie, poszli do kościoła. Oczywiście wielkie poruszenie, bo w końcu można go było zobaczyć na żywo, a nie tylko znać z opowiadań. Podczas zbierania "na tacę" facet rzucił banknot, nie pamiętam już czy 50 zł czy 100 zł. BANKNOT, nie MONETĘ!!! I to o wysokim nominale.
I jedyne co po tym słyszałam to:
- Eeee, fajny ten facet. Tak elegancko wygląda, tyle kasy dał na tacę.

Cóż, ja nie wiem jak to skomentować. Hipokryzja?
ProszeOMinusy Odpowiedz

Moherozja

Daw1d

dobre xd

Demonologia

Prosisz o minusy a masz tyle plusów co wyznanie (107)

ciasteczkowaa12

Za co Demonologia została zminusowana??

Demonologia

@ciasteczkowaa12 za to, że teraz komentarz ma 685 łapek a wyznanie tylko 599 xd

Chrupeczka Odpowiedz

Aż się boję pomyśleć co by było gdyby podczas wizyty wcale nie poszło do kościoła

AnonimowyWalezy Odpowiedz

I niech mi ktoś powie, że szacunku kupić się nie da XD

jenot Odpowiedz

Musiał się jakoś "wkupić". Pokazać, że dobry z niego człowiek, bo inaczej przecież nie uwierzą.

zulugula

Ta dziewczyna od razu uwierzyła ze to dobry człowiek bo przeciez bogaty :D nie rozumiem jak mozna byc z kims kto ma juz dzieci, przeciez to bardzo rzutuje na znajomośc

rokiowca

Kocha się kogoś za charakter itd. A nie za posiadanie lub nie posiadanie dzieci. 😐 Zawsze myślałam, że nie chce mieć faceta po rozwodzie z dzieckiem. Poznałam faceta z 2 dzieci, dogaduje się z nim lepiej niż z moimi ex. Przynajmniej dzieciaty facet nie będzie chciał już ze mną mieć dzieci. 😂

zbuntowanamalolata Odpowiedz

Hipokryzja.

Tedekrolalbanii Odpowiedz

Co zrobisz? Nic nie zrobisz...

Jammontaim Odpowiedz

A Ty autorko jesteś taka sama:)

zurawinka Odpowiedz

Ze strony tego faceta to raczej chęć pokazania się na wiosce.. Żenada.

Kreatywnainaczej Odpowiedz

50 na tacę?! Kurde, tyle to ja już wkładam do koperty xD

Paulinka2103 Odpowiedz

Hipokryzja to złe określenie..
Raczej ludzka głupota i zacofanie.
Przynajmniej moim zdaniem.

olo

W takim razie co nazywasz hipokryzją?

Dodaj anonimowe wyznanie