#3YVRN

Kiedy miałam jakieś 16 lat, spotkałam się z pewnym chłopakiem. Tego dnia umówiliśmy się u niego na mecz. Wiadomo, mecz to i chipsy, pizza i inne tego typu przekąski. Kiedy wieczorem odprowadzał mnie do domu, zaczęłam czuć się tragicznie. Mój żołądek był bliski eksplozji, oblał mnie zimny pot, a kolana chwiały się przy każdym kroku. Nie wiedziałam co się dzieje. Napisałam wiadomość do brata, żeby po mnie przyjechał, bo nie byłam w stanie dojść do domu. On niestety przyjechał z moim tatą, który w samochodzie zapytał co piłam. Ja powiedziałam, że tylko pepsi, ale nikt mi nie uwierzył. Dopiero w domu zrozumiałam co się stało.

Przed spotkaniem nie srałam jakiś tydzień. Ciężkostrawne jedzenie spowodowało rewolucję w moich jelitach. Tamtej nocy w toalecie byłam chyba 5 razy. Po ostatnim poczułam największą ulgę w swoim życiu. Od tamtej pory, kiedy wiem, że moje wypróżnienie się opóźnia, sięgam po wszelkiego rodzaju ziołowe herbatki, żeby nie dopuścić do wydarzenia z tamtego wieczoru.

Chłopakowi powiedziałam, że gorzej się poczułam (wcześniej zdarzało mi się mdleć, więc uwierzył). Tata chyba do tej pory uważa, że się upiłam.
janzkolna29 Odpowiedz

A tobie się po prostu zachciało porządnie srać.

Aswq Odpowiedz

Jak już napisałaś że zjadłaś chipsy i pizze plus chwiejące kolana , wiadomo było że sraka gigant :D

Niezywa Odpowiedz

Cola jest dobra gdy chcesz wydusić z siebie potwora.

Krilan

Dobra jest Cola, gdy chcesz wydusić z siebie potwora.

Anon19900508 Odpowiedz

"Chciało mi się srać, koniec" Urzekła mnie ta historia

PodrapCyce Odpowiedz

Nie o takie anonimowe nic nie robiłam

Mavis113 Odpowiedz

Normalnie nie wierzę że na głównej jest historia o tym że ktoś najadł się chipsów a potem zrobił kupę..... Co się dzieje z tą stroną?!

grelik Odpowiedz

Hmmm moze najpierw pójść do lekarza sprawdzic, bo ja myślę ze ty masz uczulenie na chemię. Mam taki przypadek jak zjem np: BigMaca, czipsa czy jakiś składnik pod znakiem E, to kończy mi się biegunką.

Dodaj anonimowe wyznanie