#5VySD

Bardzo ją lubię i zawsze mi się podobała, ale od słowa do słowa umówiliśmy się na seks bez zobowiązań. Ona w ogóle nie szukała związku, ale tej bliskości to każdy czasem potrzebuje. No więc spędziliśmy ze sobą całą noc, a nie dawaliśmy sobie zasnąć do rana, tak było dobrze.
Po kilku dniach zadzwoniła do mnie z awanturą, że wszyscy faceci są tacy sami, a ja jestem bydlakiem i potraktowałem ją jak dziwkę.
Jakieś pytania?
pattster Odpowiedz

Może się naczytała Grejów i liczyła, że pomimo tego, że się mówiliście tylko na seks, to nagle się w sobie zakochajcie i będziesz ją traktował jak księżniczkę.

pattster

Ale "zbłądziłam" :P oczywiście:
*umówiliście
*zakochacie
:)

CukrowaPanna

I chciala polatać helikopterem 😂

majer Odpowiedz

To przynajmniej wiesz, że nie ma co się z wariatką wiązać, skoro już teraz potrafi odpier***ać takie imby.

Kluskakur Odpowiedz

Dziewczyny raczej faktycznie inaczej podchodzą do tej kwestii, nigdy nie robiłam niczego wiecej niz całowanie z kimkolwiek, nigdy nie miałam chłopaka. Raz mi sie zdarzyło, że po imprezie wylądował u mnie pewien chłopak w łóżku, rano wyszedł i czułam sie z tym dobrze, nie miałam potrzeby kontaktu z Nim po tym wydarzeniu. Jednak po miesiącu cos we mnie pękło i myslalam o Nim cały czas, nie odezwałam sie do Niego, mimo ze bardzo bym chciała wlasnie z tego powodu, że to była jednorazówka i faceci zazwyczaj nie szukają potem kontaktu z takimi dziewczynami. Minęło pol roku a On nadal siedzi w mojej głowie.

Kluskakur

Co do Twojego wyznania to nie masz sobie czego zarzucić, nie powinna na Ciebie naskakiwać skoro było ustalone, ze to tak bez zobowiązań

zzebra

Jestem w identycznej sytuacji. Nawet czas się zgadza. Myślałam, że coś ze mną nie tak, ale widzę, że to tylko wina mojej kobiecej natury. W sumie to smutne.

Bumtralalala Odpowiedz

Taki ogier, że po wszystkim zmieniła zdanie :D

nieznanapralka Odpowiedz

Ludzie którzy traktują seks jako chwile przyjemności a nie kwintesencję miłości i uczuć powinni sie leczyć. To nie poszanowanie siebie.

szklankawody

Ogarnij się xd

Fin

Przecież On dobrze mówi!

salaf Odpowiedz

skoro jej nie zaplaciles to nie jak dziwke.Dziwkom sie placi.Jak szmate

Kinda7 Odpowiedz

Po prostu przyjmij do wiadomości, że kobiety inaczej patrzą na te sprawy niż faceci ;)

Empatyczna Odpowiedz

Kobiet nigdy nie zrozumiesz.Nie warto nawet próbować.

Shadowcat7

Oczywiście, przecież kobiety mają wspólny mózg i zachowanie jednej równa się postępowaniu każdej istniejącej kobiety. Genialne.

Martwy

@Shadowcat7, pewnie że mają wspólny mózg i każda ma wydzielone parę chwil dziennie żeby móc używać ;-)

szczery1488

@ martwy wygrałeś xD

Shadowcat7

Chcialabym zobaczyć, jak rzucacie takim tekstem do swoich matek. Pewnie akurat nie przypadala ich pora używania mózgu, gdy podejmowały decycje o poczynaniu was.

AnonimowyNick

Shadowcat7, uważaj, bo coś Ci wypada lewą nogawką. Trochę więcej dystansu do tego co czytasz.

nieznanapralka Odpowiedz

Ludzie którzy traktują seks jako chwile przyjemności a nie kwintesencję miłości i uczuć powinni sie wstydzic. To nie poszanowanie siebie i nieumiejętność pochamowania zapędów.

ali99

Seks służy przyjemności, a nie tylko i wyłącznie prokreacji. Jak obie strony wiedzą czego chcą to nie widzę problemu.

Dodaj anonimowe wyznanie