#5dF6s

Mam za sobą dwuletni związek z Seulczykiem, a od jakiegoś czau jest on na odległość. Wszystko było w porządku aż do momentu, kiedy nagle przestał czytać wiadomości, a nasze plany stanęły pod znakiem zapytania.
Po dwóch miesiącach w końcu dostałam znak życia.
Na jego tablicy opublikowane nowe zdjęcie z ukochaną osobą.

Nawet nie wiecie jakim poczułam się przegrywem, że facet po związku ze mną postanowił zostać gejem.
KochankaLeatherfacea Odpowiedz

Zostać gejem? To da się nim zostać, albo przestać być?

tewu

Da się.

Meksyk67

W sumie to bardzo dziwne, że przy tak agresywnej propagandzie heteroseksualnej w ogóle pojawiają się jacykolwiek geje. :D

Shadowcat7

To może profilaktycznie nadużywać seksualnie dzieci przeciwnej płci? Wtedy na pewno każdy będzie szczęśliwym heterykiem.

noddam

Jasne że da się. Choroba jak każda inna. Da się leczyć. To że wpojono nam, że rodzisz się gejem i nic z tym nie można zrobić to tylko propaganda lobbystów, których celem jest legalizacja pedofilii (pośredni efekt liberalizacji prawa, rosnącej roli gender i traktowania odchyłów od normy jako nowej normy - skoro możesz samostanowic o swojej płci i wieku odrzucając fakty biologiczne, to jeśli uznasz się za 8 letniego chłopca będąc 42letnim mężczyzną to nie ma problemu np kąpać się z 8latką /omawiany przykład miał juz miejsce w Ameryce/). Ale to jest bardzo duży temat i póki nie przeprowadzisz 'researchu' i nie połączysz odpowiednich faktów to będziesz dalej tępo powtarzał że ludzie o moich poglądach to zacofany ciemnogród.

LubieGruszeczki

Pewnie że się da. Tak samo jak się da wyleczyć z tej choroby.

aksE

Wydaję mi się, że z czasem można stać się homo, ale od tak sobie zostać? Chyba nie bardzo...

Oikawa

Ale się załamuje jak czytam te komentarze. Nie, nie da się stać gejem. Można sobie uświadomić że się niem było, albo że się jest bi, ale nie można nikogo zmusić do bycia gejem. Tym się rodzi

DarkRaver

Jakim cudem uświadomić się, że się jest nagle gejem? I to jeszcze będąc wcześniej w normalnym związku z kobietą? To niemożliwe

Peters Odpowiedz

Ja miałam brać ślub z Meksykaninem, ale okazało się że ma dziewczynę. Była międzynarodowa spina.

Lulka232 Odpowiedz

Eh, czemu od razu g e j
nie moze byc bi/pan/cokolwiek?

BellaIza

Eh, czemu cenzurować słowo gej? o.O

Serwatka31

To jest p o d k r e ś l e n i e a nie cenzura. Mniej ofensywne niż pisanie DRUKOWANYMI literami, często stosowane w literaturze.

BellaIza

Tym gorzej. Po co akcentować zupełnie normalną, neutralną nazwę homoseksualisty?

PurpleLila Odpowiedz

Nie da się postanowić by być gejem, lesbijka lub hetero

przekazpodprogowy

Dokładnie taki komentarz przyszedł mi do głowy. Nie postanawiasz, że od dziś jesteś gejem. Możesz to co najwyżej odkryć.

Nachos Odpowiedz

Koreańczycy mieszkający poza Koreą to zazwyczaj white horse ridersi, znam z własnego doświadczenia. Niczego nie straciłaś :)

Furiatka Odpowiedz

Ja mam na fejsie znajomego, który przez parę lat był z facetem, dodawał posty razem z nim, pisali sobie jakieś słodkie rzeczy... A potem nagle bum, związek z kobietą, są już narzeczeństwem.

Oikawa

Ponieważ istnieją osoby które są biseksualne

Rozpustnik Odpowiedz

Moze byl bi?

EtanolSodu Odpowiedz

Albo zachorował i został gejem

pocotowszystko Odpowiedz

Natalia?

Meri609 Odpowiedz

(͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam pomysłu na komentarz,dobrze?

julkaxd

Proszę, nowa Przytulmnie, nie pisz lenny face'a nigdy więcej, one nie były rakowe 4 lata temu

Dodaj anonimowe wyznanie