Kiedy byłam nowa na anonimowych i dodałam swoje pierwsze wyznanie, chcąc dorzucić pikanterii rozpętałam gównoburzę pod owym wpisem udając, że to nie ja, przy tym obrażając autorkę. Nie wiedziałam tylko, że mój nick podświetli się na niebiesko, a ludzie zaczną myśleć, że mam jakąś chorobę dwubiegunową :D
PS. Pozdrawiam wszystkich uczestniczących w tym syfie.
Dodaj anonimowe wyznanie
Ja na początku myślałam, że niebieski nick oznacza osobę która jest bardzo aktywna i ma zazwyczaj dużo plusów. Dopiero po takiej gownoburzy zrozumiałam o co chodzi 😂
Natalia To Ty?
Nie, nie jestem Natalia 😂
Cześć Tonks :D
Cześć 😃😃
Pytam bo na grupie jednej potterowskiej Natalia na taki pseudonim o to mi chodzi ^^
Chetnie bym to przeczytala xd
Czytałam to wyznanie, ale nawet nie pamiętam o czym było.
( za dużo anonimowych)
Które to wyznanie?
Ja też przeczytałabym
Zostawię sobie namiocik, by w razie czego mieć ten link /\
też chcę
Też chętnie przeczytam jak ktoś da link :p
Jateez
Też bym przeczytała
Rozbijam obóz i czekam z wami ⛺🔥
ja mam link ale nie dam ;p
No nie ma najważniejszego: które było to wyznanie...
Mi też by się przydało, coś kojarzę, ale może to nie to
Link do tamtego wyznania: ktoś, coś??
Choroba dwubiegunowa to NIE ROZDWOJENIE JAŹNI! Rozdwojenie jaźni to zmiany dysocjacyjne tożsamości, całkiem inne zaburzenie. Dwubiegunówka to zaburzenia maniakalno-depresyjne, coś całkowicie odmiennego! I ludzie potem się dziwią, że jest taka niska świadomość społeczna jeśli chodzi o zaburzenia psychiczne, a nie odróżniają podstawowych pojęć :/
Pamiętam to :D
O czym to bylo, nie czytałam :( ?
Kinga Rusin, to ty?
By wywołać burzę
Pod swoim postem komenty pisała
Lecz nie zmieniła konta
I się doigrała
Jakby to chociaż dobrze brzmiało... Jak czegoś nie potrafisz to się za to nie bierz
Hehe ale glupia
Mój się podświetla na srakowato czemu?!?
He he he no czasem jak se muj partner pomyli