#71vMc

Kiedy byłam nowa na anonimowych i dodałam swoje pierwsze wyznanie, chcąc dorzucić pikanterii rozpętałam gównoburzę pod owym wpisem udając, że to nie ja, przy tym obrażając autorkę. Nie wiedziałam tylko, że mój nick podświetli się na niebiesko, a ludzie zaczną myśleć, że mam jakąś chorobę dwubiegunową :D
PS. Pozdrawiam wszystkich uczestniczących w tym syfie.
NimfadoraTonks Odpowiedz

Ja na początku myślałam, że niebieski nick oznacza osobę która jest bardzo aktywna i ma zazwyczaj dużo plusów. Dopiero po takiej gownoburzy zrozumiałam o co chodzi 😂

bambimineo

Natalia To Ty?

NimfadoraTonks

Nie, nie jestem Natalia 😂

felixfelicis

Cześć Tonks :D

NimfadoraTonks

Cześć 😃😃

bambimineo

Pytam bo na grupie jednej potterowskiej Natalia na taki pseudonim o to mi chodzi ^^

kopciuszek656 Odpowiedz

Chetnie bym to przeczytala xd

Beznazwy30

Czytałam to wyznanie, ale nawet nie pamiętam o czym było.

( za dużo anonimowych)

78FS

Które to wyznanie?

GroszekAlexy

Ja też przeczytałabym

Agresywna

Zostawię sobie namiocik, by w razie czego mieć ten link /\

Nieprzepadamzaludzmi

też chcę

Apollo

Też chętnie przeczytam jak ktoś da link :p

SablewskaDziunia

Jateez

kremulek

Też bym przeczytała

DejMniePanTenChleb

Rozbijam obóz i czekam z wami ⛺🔥

malowanykvtas

ja mam link ale nie dam ;p

Zobacz więcej odpowiedzi (6)
GoMiNam Odpowiedz

No nie ma najważniejszego: które było to wyznanie...

PotworSpodLozka

Mi też by się przydało, coś kojarzę, ale może to nie to

mniejszeodtrzy Odpowiedz

Link do tamtego wyznania: ktoś, coś??

HeisenbergBrBa Odpowiedz

Choroba dwubiegunowa to NIE ROZDWOJENIE JAŹNI! Rozdwojenie jaźni to zmiany dysocjacyjne tożsamości, całkiem inne zaburzenie. Dwubiegunówka to zaburzenia maniakalno-depresyjne, coś całkowicie odmiennego! I ludzie potem się dziwią, że jest taka niska świadomość społeczna jeśli chodzi o zaburzenia psychiczne, a nie odróżniają podstawowych pojęć :/

marysiienka Odpowiedz

Pamiętam to :D

Kaolinite

O czym to bylo, nie czytałam :( ?

Akryla Odpowiedz

Kinga Rusin, to ty?

zakletywslowie Odpowiedz

By wywołać burzę
Pod swoim postem komenty pisała
Lecz nie zmieniła konta
I się doigrała

LeonardTwarz

Jakby to chociaż dobrze brzmiało... Jak czegoś nie potrafisz to się za to nie bierz

Burzujka Odpowiedz

Hehe ale glupia

Marzenka Odpowiedz

Mój się podświetla na srakowato czemu?!?

Marzenka

He he he no czasem jak se muj partner pomyli

Zobacz więcej komentarzy (2)
Dodaj anonimowe wyznanie