#75zKt

Kiedy jechałam do pracy zauważyłam mojego faceta na chodniku. Okradał akurat jakąś kobietę z torebki.
RozpuszczalnaKawa Odpowiedz

Zaradny ci się trafił :)

FioletowyDandelion Odpowiedz

-O jeju kochanie jaki piękny złoty pierścionek!! Skąd miałeś na niego pieniądze? Musiał kosztować majątek...
-Nie musisz się o to martwić kochanie, najważniejsza jesteś teraz ty :3

Lewkonja

Śmiechłam z komentarza bardziej niż z wyznania :-)

Peters Odpowiedz

Sekretne życie mężczyzn cz.1

DarkPsychopathII Odpowiedz

A może to jakaś kobieta okradała z torebki jego?

Arnold69 Odpowiedz

przynajmniej będziesz miała nową torebkę :D

Cope Odpowiedz

Lepiej to niż z cnoty 😂 poważnie, to współczuje.

RotkiF Odpowiedz

Trzeba było go przejechać

NeonStars Odpowiedz

Mam nadzieję, że zareagowałaś?

GeddyLee Odpowiedz

Byłego faceta*

Vampire7

Etanolan@ pochwalasz kradzież? I to na słabszej osobie wyrywając jej torebkę? Mój facet byłby już byłym...Ciekwee co byś powiedziała, gdyby chodziło o Twoją torebkę z Twoimi rzeczami, pieniędzmi i telefonem.....

xeinap

A może ta kobieta okradła inną kobietę z torebki, a facet autorki to zauważył i ruszył na ratunek? Co jak co, ale do kradzieży torebek lepiej nadaje się kobieta, bo jak już będzie poza zasięgiem osoby okradzionej to się nie rzuca w oczy tak jak facet z torebką :-)

Gro9 Odpowiedz

Hmm....
I teraz niezręczne zagadnienie:
czy gość jest po prostu skur...kowańcem czy też inaczej nie może wyrobić na zachcianki o złoty pierścionek na zaręczyny za minimum 30 k PLN żeby koleżanki zazdrościły ?
:>

Dodaj anonimowe wyznanie