#77x1Z

W moim dorosłym życiu płakałem tylko dwa razy (nie chwalę się, po prostu stwierdzam fakt. Nie wiem dlaczego tak ciężkie u mnie o łzy).

Pierwszy raz miał miejsce siedem lat temu, na porodówce, kiedy rodził się mój syn. Drugi był wczoraj podczas oglądania kreskówki dla dzieci. Nie płakałem, jak to się mówi, "po męsku", wręcz ryczałem. Nigdy bym nie pomyślał, że serial, który oglądam razem z synkiem, doprowadzi mnie do łez.

Dla zainteresowanych: "Awatar: Legenda Aanga" S02E15, dokładniej chodzi o piosenkę stryja Iroh.
Anonwho Odpowiedz

Nie bez przyczyny ten serial jest nazywany "Władcą Pierścieni" kreskówek.

UpadlyKociak

XD kto to niby tak nazywa

Anonwho

Wiele razy trafiłem na takie określenie, więc jednak ktoś tak nazywa ten serial. Osobiście, nie widzę żadnych przeciwwskazań, bo "Lagenda Aanga" jest fenomenalna.

Nexy

"Legenda Aanga" jak i "Legenda Korry" są fenomenalne. W soundtrackach zakochałem się od razu, szczególnie podoba mi się ten na końcu 4 sezonu Korry :D

CzarnyNotes Odpowiedz

To jest najpiekniejsza bajka jaką znam i jestem jej wielką fanką :D

Ruby1999

Ja również, fani łączymy się!

Aswq

Film lepsiejszy , nie mam pojęcia czemu dostał złotą malinę.. :( a i 2 część jak będzie to z innymi aktorami bo dawno wyrośli :D

RekaMnieNeka

Film to, takich pojęć normalnie nie używam, ale no gówno po prostu.

Shippuje Odpowiedz

"...Dzielny żołnierz chce
Odnaleźć dom..."

Anonwho

Funfact: na portrecie Lu Tena jest napis, ktoś go przetłumaczył i brzmi on, mniej więcej, tak: "Do generała Iroh, zobaczymy się, kiedy wygramy wojnę. Twój lojalny syn, Lu Ten". I nagle wyszcy są magami wody!

Ackermann Odpowiedz

Tyle razy ile to oglądam, tyle razy zalewam się płaczem. Rozumiem twój ból autorze.

GravityFalls Odpowiedz

Jedna z najcudowniejszych kreskówek. Każda postać ma swoją niepowtarzalną historię, ich losy wzajemnie się łączą. Do tego świetny soundtrack, świat magów i wszystko to zgrabnie splecione w jedną epicką legendę❤️💚💙💛

Ksokso Odpowiedz

Łzy mi naszły do oczu jak przypomniałam sobie tę piosenkę szczerze mówiąc

kadmr Odpowiedz

Piosenka stryja jest jedną z tych, przy których nawet twardzielom lecą łzy, przy znajomości całej kreskówki. Całość produkcji przekazuje tyle wartości, że ja z pewnością będę ją oglądać z moimi dziećmi :)

Rillianne Odpowiedz

Kurczę, muszę to obejrzeć skoro tak wszyscy zachwalacie :)

Kejlen88 Odpowiedz

Jestem ogromną fanką tego serialu "Legenda Korry" to już nie to samo i nie ma w sobie tego magicznego klimatu.

anonimincognito Odpowiedz

Mam juz prawie 40 lat, ale uwieliam tę kreskówkę. Swego czasu była non stop puszczany na jednypm kanale. Powtórka za powtórką, chyba kilkanaście, jak nie dziesiąt powtorek. Wszystkie oglądaliśmy rodzinie. ☺

Zobacz więcej komentarzy (15)
Dodaj anonimowe wyznanie