#7YUqn

Mój szef, właściciel dużej firmy z naszego regionu, zawsze wylatuje kilka razy do roku ze swoją żoną na luksusowe wczasy. W tym roku pandemia pokrzyżowała ich plany urlopowe, dlatego dopiero we wrześniu miał polecieć na tydzień do Tunezji na naprawdę wypasione wczasy all inclusive w jakimś luksusowym hotelu. Niestety kilka dni przed wylotem wyszedł mu pozytywny wynik badań na koronawirusa, jego żona została objęta kwarantanną, więc nie mogli polecieć, a było już za późno na odwołanie wyjazdu.

Trzy dni przed terminem wylotu szef zadzwonił do mnie i powiedział, że zawsze cenił moją pracę i że jeśli chcę, to mogę lecieć z dziewczyną zamiast nich. W pierwszej chwili pomyślałem, że super, taka okazja nie zdarza się co dzień, normalnie gwiazdka z nieba, ale po chwili zapytałem go, czy zamiast mnie mógłby lecieć ktoś inny. Początkowo trochę się zdziwił, ale po chwili wyraził zgodę.

I w ten oto sposób na najbardziej luksusowe wczasy w życiu polecieli moi rodzice. Za darmo, bez żadnych kosztów :) Nigdy nie było ich stać na ekskluzywne wyjazdy, a zawsze marzyli o egzotycznej podróży. Nawet nie wiecie, ile radości sprawił im ten wyjazd, jacy zachwyceni wrócili i jacy szczęśliwi.

Tak oto okazało się, że nawet koronawirus może dać komuś radość ;) A szef po powrocie do pracy powiedział mi, że zaimponowałem mu tym, że zamiast sam skorzystać, wolałem przekazać wyjazd rodzicom, postanowił dać mi bardziej odpowiedzialne stanowisko i wysłać na kilka kursów, dzięki czemu więcej zarabiam i kto wie, może kiedyś sam sobie kupię taką wycieczkę :)
Madhu Odpowiedz

Miłe jest to wyznanie :) powodzenia na nowym stanowisku i zdrowia dla szefa - takich jak on ze świecą szukać.

Tardiss Odpowiedz

Ciesze sie, ze istnieja jeszcze ludzie ktorzy postawieni w takiej sytuacji, postawia kogos innego ponad wlasne dobro.

Vito857 Odpowiedz

W sumie - mało anonimowe, ale bardzo miłe wyznanie.

PaniPanda Odpowiedz

No i fajnie :)

Wtorek09 Odpowiedz

Ale all inclusive w Tunezji, zwłaszcza we wrześniu, nie jest jakiś horrendalnie drogi. Wychodzi taniej niż wakacje nad naszym morzem :)

KontoNumer1279

Wiesz ze niektorych nie stac nawet na wakacje nad morzem?

Kurina3

Jeśli chodzi o ceny naprawdę luksusowych hoteli to naprawdę nie ma limitu. Więc naprawdę mogło to sporo kosztować.
All inclusive luksusowe jedzenie, alkohol z wyższej półki, spa, zabiegi pielęgnacyjne, masaże, piękny apartament, wycieczki....

bazienka Odpowiedz

bardzo mily gest :)

arizona41 Odpowiedz

To chyba nie w Polsce. U nas takich szefów nie ma.

kociak301 Odpowiedz

Super postawa, fajny z Ciebie gość :) Powodzenia ☺️

Novara Odpowiedz

Nie bój się, wszystko odpracujesz. Dostaniesz podwyżkę za 5 lat.

czarnaskorupa Odpowiedz

Jeden mankament mnie zastanawia...
Jak do tego doszło, skoro przecież bilety lotnicze są już przypisane na konkretne nazwisko?

Corazwiecejpustki

Zalezy jaki przewoznik. Lot niekoniecznie byl realizowany przez Ryanair. Sa firmy, ktore szybko i sprawnie moga wymienic pasazera.
Poza tym, moze organizator wczasow sie tym zajmowal.

Zobacz więcej komentarzy (5)
Dodaj anonimowe wyznanie