My tak z mężem sobie prezent zrobiliśmy. Ja mu Hana Solo na dvd, on mi Hana Solo na dvd. :)
anonimowy1979
Czyli to już nie był Han Solo tylko Han Double.
grzejniczek
Bu dum tssss...
blanka27
Było już nie raz tak że komentarz miał więcej plusów od wyznania ale żeby odpowiedź do komentarza miała więcej plusów niż komentarz i wyznanie to pierwszy raz widzę 😂
Masz paragon? Jak jest nie rozpakowana, to mozesz zwrocic. A na przyszlosc warto poprosic o liste posiadanych gier osoby, ktore chce sie obdarzyc.
Diavel
Lista posiadanych nic by nie zmieniła, skoro w momencie kupowania prezentu chłopak jeszcze nie miał tej gry.
HoustonNaZadupiu
Tak, ale gdybym poprosila, to dalabym do zrozumienia obdarowywanej osobie, ze nosze sie z zamiarem kupienia jej gry pod choinke, wiec taka osoba bedzie na tyle bystra, by wstrzymac sie z zakupem gdy dla siebie.
No w kazdym razie u mnie to zadzialalo.
My tak z mężem sobie prezent zrobiliśmy. Ja mu Hana Solo na dvd, on mi Hana Solo na dvd. :)
Czyli to już nie był Han Solo tylko Han Double.
Bu dum tssss...
Było już nie raz tak że komentarz miał więcej plusów od wyznania ale żeby odpowiedź do komentarza miała więcej plusów niż komentarz i wyznanie to pierwszy raz widzę 😂
To wystarczy powiedzieć mu o prezencie i jedną grę zwrócić a kasę przeznaczyć na cos innego
W życiu nie czytałam nic bardziej anonimowego
Masz paragon? Jak jest nie rozpakowana, to mozesz zwrocic. A na przyszlosc warto poprosic o liste posiadanych gier osoby, ktore chce sie obdarzyc.
Lista posiadanych nic by nie zmieniła, skoro w momencie kupowania prezentu chłopak jeszcze nie miał tej gry.
Tak, ale gdybym poprosila, to dalabym do zrozumienia obdarowywanej osobie, ze nosze sie z zamiarem kupienia jej gry pod choinke, wiec taka osoba bedzie na tyle bystra, by wstrzymac sie z zakupem gdy dla siebie.
No w kazdym razie u mnie to zadzialalo.
Ja mojemu kupiłam Fifę 19 na ps4, a ten ją sprzedał i kupił inną grę, a dziś płacze, że chce jednak fife 😂
Dlatego ja z chłopakiem ustaliliśmy że przed świętami nie robimy zakupów :D żeby nie było takich sytuacji
No ale co to za gra? Bo na przykład Red Dead Redemption 2 nigdy za wiele
Jeśli to RDR2 to chętnie odkupię w przystępnej cenie! :D