#8TC5B

Miało to miejsce na początku tych wakacji. Pogoda piękna. Mój chłopak miał nogę w gipsie, wiec większość obowiązków spadła na mnie. Przyszedł czas na zakupy. Szybko wzięłam potrzebne rzeczy i do kolejki. Od początku widziałam, że kasjer mnie obserwuje. Podczas pakowania coś mi upadło. Kasjer od razu rzucił się z pomocą. Podziękowałam i wyszłam.

Idę do auta, kolejny gość mnie obcina. Mówię sobie: "chyba wyglądam dziś zajebiście dobrze". Wrzuciłam zakupy, siadam za kierownicę, zapinam pasy i w tym momencie zorientowałam się, że mój nowy, żarówiasto-róźowy stanik wraz z moim biustem jest na wierzchu (oczywiście nie całe miseczki, ale było głęboko).

Wystarczyły dwa odpięte guziczki, żeby faceci mieli lepszy dzień.
Chyba jednak nie wyglądałam zajebiście dobrze, to tylko magia biustu :(
AnonimowyWalezy Odpowiedz

Czyli wyglądałaś zajebiście!! :D

moldovaeurovisionfan

Idiotka.

MiracolousLadybug

Zajebiuście 😂

Kiwaczek

moldova, dałam Ci takiego zgrabnego, 140 minusika, nie dziękuj! Do usług ^^

Roksiaczek Odpowiedz

Ciesz się, że go masz :')

AnonimowyWalezy

Ale co, stanik, biust czy chłopaka?

Roksiaczek

Biust 😄 Aczkolwiek reszta też cieszy 🙈

Frisk

@Roksiaczek, jest plus braku biustu! Jak spodobasz się facetowi to wiesz że nie przez cycki! :D

Ryoka

Hmm.... Ja mam spore.... Może dlatego podobam się mojemu....?

AlexChat Odpowiedz

,,Chyba jednak nie wyglądałam zajebiście dobrze, to tylko magia biustu" <- no ale biust to część ciała- więc wyglądasz dobrze.

metr70 Odpowiedz

Zazdroszcze cyckow.. ja bym nago poszla i nikt by sie nie spojrzal... z zycia deski:"(

As1989 Odpowiedz

Cycki dźwignią humoru męskiego.

CanisLupus

Ja bym się czuł po prostu niezręcznie, no ale cóż

Totylkojatutaj Odpowiedz

Ja rozumiem, ze w domu to sobie rob co chcesz ale po co sie z tym tak obnosic na ulicy?

Celowo tego nie zrobiłam, bluzka sama się rozpięła....

Totylkojatutaj

Chcialem by bylo ironicznie, wyszlo jak zawsze XD

RumbleStation

Ironia jest bronią mądrych ludzi tak więc odpuść sobie, bo nawet nie umiesz jej używać.

MieszamCiasto Odpowiedz

Źle się czytało to wyznanie(słabo napisane), u nas w Zabrzu dziewczyna z cyckami na wierzchu to nic dziwnego.

Frisk

To już znamy prawdziwy powód wyjazdu pana Boga do Zabrza :'D

MieszamCiasto

@Frisk On tam pojechał bo chciał mieć płetwę a w Zabrzu są świetni chirurdzy plastyczni.

Frisk

Miałam na myśli to, że płetwa mogła być tylko wymówką a realnym celem było to, o czym mówiłaś/eś :D

UnikatowyNick Odpowiedz

Zwróciłaś uwagę męskiej części kolejki. Tak trochę mnie to nie dziwi zwłaszcza przez ten żarówiasty róż

Dodaj anonimowe wyznanie