#8TC5B
Idę do auta, kolejny gość mnie obcina. Mówię sobie: "chyba wyglądam dziś zajebiście dobrze". Wrzuciłam zakupy, siadam za kierownicę, zapinam pasy i w tym momencie zorientowałam się, że mój nowy, żarówiasto-róźowy stanik wraz z moim biustem jest na wierzchu (oczywiście nie całe miseczki, ale było głęboko).
Wystarczyły dwa odpięte guziczki, żeby faceci mieli lepszy dzień.
Chyba jednak nie wyglądałam zajebiście dobrze, to tylko magia biustu :(
Czyli wyglądałaś zajebiście!! :D
Idiotka.
Zajebiuście 😂
moldova, dałam Ci takiego zgrabnego, 140 minusika, nie dziękuj! Do usług ^^
Ciesz się, że go masz :')
Ale co, stanik, biust czy chłopaka?
Biust 😄 Aczkolwiek reszta też cieszy 🙈
@Roksiaczek, jest plus braku biustu! Jak spodobasz się facetowi to wiesz że nie przez cycki! :D
Hmm.... Ja mam spore.... Może dlatego podobam się mojemu....?
,,Chyba jednak nie wyglądałam zajebiście dobrze, to tylko magia biustu" <- no ale biust to część ciała- więc wyglądasz dobrze.
Zazdroszcze cyckow.. ja bym nago poszla i nikt by sie nie spojrzal... z zycia deski:"(
Cycki dźwignią humoru męskiego.
Ja bym się czuł po prostu niezręcznie, no ale cóż
Ja rozumiem, ze w domu to sobie rob co chcesz ale po co sie z tym tak obnosic na ulicy?
Celowo tego nie zrobiłam, bluzka sama się rozpięła....
Chcialem by bylo ironicznie, wyszlo jak zawsze XD
Ironia jest bronią mądrych ludzi tak więc odpuść sobie, bo nawet nie umiesz jej używać.
Źle się czytało to wyznanie(słabo napisane), u nas w Zabrzu dziewczyna z cyckami na wierzchu to nic dziwnego.
To już znamy prawdziwy powód wyjazdu pana Boga do Zabrza :'D
@Frisk On tam pojechał bo chciał mieć płetwę a w Zabrzu są świetni chirurdzy plastyczni.
Miałam na myśli to, że płetwa mogła być tylko wymówką a realnym celem było to, o czym mówiłaś/eś :D
Zwróciłaś uwagę męskiej części kolejki. Tak trochę mnie to nie dziwi zwłaszcza przez ten żarówiasty róż