#9ktHd

Jak byliśmy z bratem mali, to dziadkowie kupili nam kubki z naszymi imionami. Później wiele razy śmiali się z innymi dorosłymi, że jesteśmy tacy rozkoszni, bo wymieniamy się swoimi kubkami. Tak naprawdę to my po prostu nie umieliśmy jeszcze czytać.
GrazynaZarkoOffical Odpowiedz

A śmiechom nie było końca.
"To ja i mój brat"

CytrynowaMamba

Chwila dla ciebie! ;D

bazienka

wszyscy smiali sie i dokazywali

GrazynaZarkoOffical

A kierowca klaskał talerzami

KawaiiPoTATTO

A listonosz pokładał się ze śmiechu

GallaAnonim Odpowiedz

Dziwne że dziadkowie na to nie wpadli

bazienka

ja zostalam przylapana na czytaniu przez mame gdy mialam ok 5 lat

Dodaj anonimowe wyznanie