#ycYCD

Bardzo podobał mi się jeden chłopak i chciałam przy nim uchodzić na bardzo porządną dziewczynę, wartą zainteresowania i poważnych zamiarów.
Przez przypadek wpadłam na niego na chodniku, jak wracałam totalnie nawalona z imprezy u koleżanki. Pomimo alkoholu we krwi zrobiło mi się strasznie głupio i niezręcznie, w brzuchu coś się skręciło...
Zwymiotowałam mu na buty i dopiero wtedy to mi się zrobiło głupio i niezręcznie.
ChocolateLover Odpowiedz

Motylki w brzuchu zaszkodziły.

Rudazpowolania Odpowiedz

Oj tam głupio... To prawdziwa miłość, z głębi żołądka.

XX2411 Odpowiedz

Trzeba było nie udawać kogoś, kim nie jesteś.

bylenadwa Odpowiedz

Matko... Skąd ja to znam, znajomi zawsze mi mówią "Nie szukaj przypału." Ale co ja poradzę, że to zawsze przypały znajdują mnie? ;-;

karolinamazda Odpowiedz

Przez żołądek do serca :D

xeinap

O. Nie zauważyłem, że ktoś to przede mną napisał :-) komentarze mi się nie załadowały przez słaby zasięg pewnie.

xeinap Odpowiedz

Przez żołądek do serca :-)

Marcepanpro Odpowiedz

I zaś nie ma najważniejszego. W końcu jesteście razem?

Gro9 Odpowiedz

no tak.... a potem się dziwić facetom że nie ufają kobietom. Jak jakaś szmata robi z siebie niewinnego łabądka tylko żeby złapać faceta....

Mondrzi Odpowiedz

jesteście chociaż razem?

Dodaj anonimowe wyznanie