#ycYCD
Przez przypadek wpadłam na niego na chodniku, jak wracałam totalnie nawalona z imprezy u koleżanki. Pomimo alkoholu we krwi zrobiło mi się strasznie głupio i niezręcznie, w brzuchu coś się skręciło...
Zwymiotowałam mu na buty i dopiero wtedy to mi się zrobiło głupio i niezręcznie.
Motylki w brzuchu zaszkodziły.
Oj tam głupio... To prawdziwa miłość, z głębi żołądka.
Trzeba było nie udawać kogoś, kim nie jesteś.
Matko... Skąd ja to znam, znajomi zawsze mi mówią "Nie szukaj przypału." Ale co ja poradzę, że to zawsze przypały znajdują mnie? ;-;
Przez żołądek do serca :D
O. Nie zauważyłem, że ktoś to przede mną napisał :-) komentarze mi się nie załadowały przez słaby zasięg pewnie.
Przez żołądek do serca :-)
I zaś nie ma najważniejszego. W końcu jesteście razem?
no tak.... a potem się dziwić facetom że nie ufają kobietom. Jak jakaś szmata robi z siebie niewinnego łabądka tylko żeby złapać faceta....
jesteście chociaż razem?