#AWVl8

Mieszkam w czteropiętrowym bloku na ostatnim piętrze. Wracałem mocno pijany z urodzin koleżanki. Wchodzę do klatki i próbuję się wspiąć na sam szczyt po schodach. Pewnie minęło kilka dobrych minut zanim dotarłem po drzwi. Wchodząc do mieszkania od razu wpadłem do toalety. Sikam, sikam i tak kątem oka patrzę a tu wanna, a ja mam prysznic. Lekko zdziwiony, bo jeszcze rano był prysznic. 

A tu nagle ojciec wchodzi, za łeb mnie i do domu. Okazało się że byłem piętro niżej u sąsiada. Do tej pory sąsiedzi patrzą na mnie dziwnie.
americandream Odpowiedz

Sąsiedzi nie zamykają drzwi późnym wieczorem? :)

Alexa8

Ciekawe czy ulotki nie dostał :D

R16

Mnie jeszcze zastanawia to, jak tata go znalzał. Czyżby sąsid zadzwonił i powiedzia "pański syn sika mi w mieszkaniu:"?;P

SarcasticM

Spokojnie... Teraz już BD ;)

bobik Odpowiedz

Ich mina musiała być bezcenna xDD

R16 Odpowiedz

Ja byłabym bardziej niż "lekko zdziwiona", ale widać jesteś wprawiony w bojach ;D

teresco Odpowiedz

Moze bylo juz rano :D moze niezle kolega nam zabalował :D

Dodaj anonimowe wyznanie