Nie wiem dlaczego, ale kręcą mnie goście o imieniu Adam. Po prostu jeśli masz na imię Adam, to masz u mnie 10 razy większe szanse od każdego Piotrka czy Michała.
Właśnie się poczułem jakbym dostał +10 punktów do zajebistości :D dziękuję ci autorko wyznania! Sprawiłaś, że poczułem się mega milutko :3 nie sądziłem, że moje imię kiedykolwiek może być postrzegane jako coś fajnego :V
Było już takie wyznanie tylko, że zamiast Adama był bodajże Marek
#xis5S
Marek łowca szparek :)
Ja widziałam identyczne z Kubą
Jestem Adam i dobrze wkładam
I dużo forsy posiadam.
Jestem Adam wyrucham i spadam.
I dobrze drzwi zakładam.
Mateusz, wajchę przełóż.
Jestem Adam, nie przekładam.
Niech przełoży Ambroży.
Adam dobrze wkładam
Źle wyjmuję bo nie wszystko się umie xD
Z chamami nie gadam.
Jestem Michał i teraz mi przykro.
O, jednak nie jestem jedyna :D
Właśnie się poczułem jakbym dostał +10 punktów do zajebistości :D dziękuję ci autorko wyznania! Sprawiłaś, że poczułem się mega milutko :3 nie sądziłem, że moje imię kiedykolwiek może być postrzegane jako coś fajnego :V
@Uhtred tylko się nie popłacz ze szczęścia
@Komentjuusz tylko się nie udław nienawiścią.
- mówią na mnie Adam
- czemu?
- no bo zajebiście wkładam
- mhhh
- a jak ściągam gacie
- tak jest
- kładę sukę na blacie
Sory musiałam..
Przez musicaly
Hmm. Brzmisz jak moja koleżanka z pracy. Czy to przypadek? ;)
Zdemaskowana, macie tam jakiegoś Adama?
Moj brat Adam szuka dziewczyny ;)
Dzięki wielkie. :(
Michał.
O "jakubie" też takie było :p