#AcqNI

Nie wiem dlaczego, ale kręcą mnie goście o imieniu Adam. Po prostu jeśli masz na imię Adam, to masz u mnie 10 razy większe szanse od każdego Piotrka czy Michała.
KruksranaFrankDodda Odpowiedz

Było już takie wyznanie tylko, że zamiast Adama był bodajże Marek

maddvv

#xis5S

holy

Marek łowca szparek :)

truskawkomax

Ja widziałam identyczne z Kubą

zjawa Odpowiedz

Jestem Adam i dobrze wkładam

FioletowyDandelion

I dużo forsy posiadam.

Bloodguard

Jestem Adam wyrucham i spadam.

paganmin

I dobrze drzwi zakładam.

Uhtred

Mateusz, wajchę przełóż.
Jestem Adam, nie przekładam.
Niech przełoży Ambroży.

Angeel

Adam dobrze wkładam
Źle wyjmuję bo nie wszystko się umie xD

XX2411

Z chamami nie gadam.

peniswrowiu Odpowiedz

Jestem Michał i teraz mi przykro.

bananowybudyn Odpowiedz

O, jednak nie jestem jedyna :D

Uhtred Odpowiedz

Właśnie się poczułem jakbym dostał +10 punktów do zajebistości :D dziękuję ci autorko wyznania! Sprawiłaś, że poczułem się mega milutko :3 nie sądziłem, że moje imię kiedykolwiek może być postrzegane jako coś fajnego :V

Komentjuusz

@Uhtred tylko się nie popłacz ze szczęścia

Uhtred

@Komentjuusz tylko się nie udław nienawiścią.

Fiotelowa Odpowiedz

- mówią na mnie Adam
- czemu?
- no bo zajebiście wkładam
- mhhh
- a jak ściągam gacie
- tak jest
- kładę sukę na blacie

Sory musiałam..

Fiotelowa

Przez musicaly

KlodwigKrolewski Odpowiedz

Hmm. Brzmisz jak moja koleżanka z pracy. Czy to przypadek? ;)

PaniPff

Zdemaskowana, macie tam jakiegoś Adama?

Mry Odpowiedz

Moj brat Adam szuka dziewczyny ;)

ogienek Odpowiedz

Dzięki wielkie. :(

Michał.

Kanapowiec Odpowiedz

O "jakubie" też takie było :p

Zobacz więcej komentarzy (10)
Dodaj anonimowe wyznanie