Moja mama jest nauczycielką w podstawówce (klasy 1-3). W ostatnim roku szkolnym, będąc wychowawczynią pierwszoklasistów, z okazji Dnia Ojca zadała dzieciom napisanie krótkich listów do swoich tatusiów.
Jedna dziewczynka napisała tak:
"Kochany Tatusiu! Jesteś taki piękny, że aż ręce opadają".
Dodaj anonimowe wyznanie
Dobrze ze nie napisala ze jej cycki opadaja
W sumie racja 1-3 podstawowka ale trzeba przyznac ze dziecko ma pomysly ^^
Cycki w klasach 1-3? Ooook...
Komentarz lepszy niż wyznanie 😂
@cactus
O to wlasnie chodzi w zarcie chyba
mógłby mnie ktoś oświecić, co napisał kaktus? :(
"Cycki w klasach 1-3? Ooook... "
Albo ze jemu :D
Parsknęłam ♥
Przeczytałem "Będąc wychowawczynią rasistów". Co zmęczenie robi z ludźmi :')
Powiedziałbym bardziej : co ataki terrorystyczne robią z ludźmi xd
Mój kolega w podstawówce na laurce dla mamy, gdzie mieliśmy sami napisać życzenia napisał: "Mamo dziękuję Ci, że codziennie gotujesz mi obiad". Pani poprosiła, żeby napisał coś innego ;)
Przynajmniej nie cycki! xD
Ale fajna <3
Liczy się gest. :)
Krótko i na temat!!
Szczera :D
.
Jakie urocze