#AwDAg

Moja mama jest nauczycielką w podstawówce (klasy 1-3). W ostatnim roku szkolnym, będąc wychowawczynią pierwszoklasistów, z okazji Dnia Ojca zadała dzieciom napisanie krótkich listów do swoich tatusiów.

Jedna dziewczynka napisała tak:
"Kochany Tatusiu! Jesteś taki piękny, że aż ręce opadają".
forever135 Odpowiedz

Dobrze ze nie napisala ze jej cycki opadaja

forever135

W sumie racja 1-3 podstawowka ale trzeba przyznac ze dziecko ma pomysly ^^

onlycactusss

Cycki w klasach 1-3? Ooook...

nieograniczona

Komentarz lepszy niż wyznanie 😂

Obito

@cactus
O to wlasnie chodzi w zarcie chyba

RyzBrazowy

mógłby mnie ktoś oświecić, co napisał kaktus? :(

Obito

"Cycki w klasach 1-3? Ooook... "

Kormoran

Albo ze jemu :D

mimulka

Parsknęłam ♥

Kalbi Odpowiedz

Przeczytałem "Będąc wychowawczynią rasistów". Co zmęczenie robi z ludźmi :')

lania19

Powiedziałbym bardziej : co ataki terrorystyczne robią z ludźmi xd

MagaGaga Odpowiedz

Mój kolega w podstawówce na laurce dla mamy, gdzie mieliśmy sami napisać życzenia napisał: "Mamo dziękuję Ci, że codziennie gotujesz mi obiad". Pani poprosiła, żeby napisał coś innego ;)

goodlovebest Odpowiedz

Przynajmniej nie cycki! xD

Metallica Odpowiedz

Ale fajna <3

icebreaker Odpowiedz

Liczy się gest. :)

InTheEnd Odpowiedz

Krótko i na temat!!

Lewkonja Odpowiedz

Szczera :D

PierzastaPacha Odpowiedz

.

sexylablador Odpowiedz

Jakie urocze

Zobacz więcej komentarzy (4)
Dodaj anonimowe wyznanie