#BMoxa
Kojarzycie moment, w którym mama robi pranie, wyciąga je z pralki i jest jeszcze dość mokre? Kiedy byłam w wieku 7-8 lat, to ja rozwieszałam pranie i uwielbiałam wysysać z niego tę wodę. A najbardziej z ręczników. Nikt się nigdy o tym nie dowiedział, nawet nie wiem, czy przez takie coś mogło mi się coś stać.
Ale masz świadomość, że wyssałaś tym biednym ręcznikom ich duszę?
Ręcznikowy dementor
@czarnykangur No ta
bo napicie się szklanki wody jest dla słabych :D
Jem chipsy z ketchupem, bo zjedzenie ziemniaków z pomidorami jest dla słabych.
Ejj, ja też taj robiłam xD
@Antarees ja też xD
...sznurki od bluzy. :)
Mi mama zawsze kazała myć ręce po rozwieszaniu prania xD
Po co przecież pranie jest czyściutkie i pachnące! :(
A ja wysysałam wodę z końcówek mokrych włosów 🤔
@lilsleep Ja nadal tak robię. :D
Co najwyżej miałabyś dużo zakamienienia przez wodę na ręcznikach z pralki
Ale ręczniki są takie mokre tyko wtedy, kiedy mama roni pranie? A jak zrobi je tata, to są suche?
Tata nie robi prania bo to mało męskie... A jak już musi, to idzie do lasu zabija niedźwiedzia albo co najmniej watahę wilków; upuszczam im krew i w tym płynie płucze wszelkie patałaszki.
Widać wirowanie było ustawione na za niskie obroty:)
Janusz biznesu level ekspert. '' Po co marnować wodę z butelek jak można z ręcznika wyssać''.
Ja wysysałam wodę z gąbki przed kąpielą.