#BMoxa

Wyznanie to będzie dość dziwne, ale nie obrzydliwe!

Kojarzycie moment, w którym mama robi pranie, wyciąga je z pralki i jest jeszcze dość mokre? Kiedy byłam w wieku 7-8 lat, to ja rozwieszałam pranie i uwielbiałam wysysać z niego tę wodę. A najbardziej z ręczników. Nikt się nigdy o tym nie dowiedział, nawet nie wiem, czy przez takie coś mogło mi się coś stać.
XX2411 Odpowiedz

Ale masz świadomość, że wyssałaś tym biednym ręcznikom ich duszę?

czarnykangur

Ręcznikowy dementor

Dremor

@czarnykangur No ta

bubblegumbeach Odpowiedz

bo napicie się szklanki wody jest dla słabych :D

Franciszek915

Jem chipsy z ketchupem, bo zjedzenie ziemniaków z pomidorami jest dla słabych.

Antarees Odpowiedz

Ejj, ja też taj robiłam xD

anonimowa129

@Antarees ja też xD

KretynBardziej

...sznurki od bluzy. :)

TheQueenOfTheNorth Odpowiedz

Mi mama zawsze kazała myć ręce po rozwieszaniu prania xD

ThisLove

Po co przecież pranie jest czyściutkie i pachnące! :(

lilsleep Odpowiedz

A ja wysysałam wodę z końcówek mokrych włosów 🤔

xMysterious

@lilsleep Ja nadal tak robię. :D

Przekliniak Odpowiedz

Co najwyżej miałabyś dużo zakamienienia przez wodę na ręcznikach z pralki

Karolado Odpowiedz

Ale ręczniki są takie mokre tyko wtedy, kiedy mama roni pranie? A jak zrobi je tata, to są suche?

KretynBardziej

Tata nie robi prania bo to mało męskie... A jak już musi, to idzie do lasu zabija niedźwiedzia albo co najmniej watahę wilków; upuszczam im krew i w tym płynie płucze wszelkie patałaszki.

anonimowy1979 Odpowiedz

Widać wirowanie było ustawione na za niskie obroty:)

nikt22 Odpowiedz

Janusz biznesu level ekspert. '' Po co marnować wodę z butelek jak można z ręcznika wyssać''.

nata Odpowiedz

Ja wysysałam wodę z gąbki przed kąpielą.

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie