#BSq0Y

Mieszkam na wsi. Dzisiaj moi rodzice po raz kolejny poinformowali mnie, że przynoszę im wstyd, bo w wieku 26 lat nie mam jeszcze męża ani dzieci.
Najbardziej wkurza mnie to, że mój brat, który zamiast pracować „zajmuje się” piciem alkoholu i szlajaniem się po melinach, zrobił już dzieci trzem kobietom. Mimo swojej lekkomyślności i generalnego „zżulenia” wszyscy wspierają go finansowo i zawsze może liczyć na ciepłe słowa oraz pełne zrozumienie z racji na „jego trudną sytuację”.
Kris2020 Odpowiedz

Mieszkasz sama? Jeśli tak, to możesz ich ignorować i ograniczyć kontakty. Jak będą mieli pretensje, to mów że nie masz czasu bo chłopa szukasz

cony Odpowiedz

Ah, to parcie społeczne w Polsce na bycie w związku i posiadanie drugiej połówki 🤦
Lepiej być samemu niż z wiejskim żulem.

boruta6 Odpowiedz

Uważaj bo w wieku 30 lat, najlepszy materiał juz przebrany i moga sie zostać tacy jak twój braciszek, którzy na chwile sie ogarneli by dorwac jakąś panne.

rowernadachu2

Może w jej wsi tak, ale bez przesady, w miastach jest więcej singli w tym wieku niż małżeństw.

Hejkanaklejka2

No, tylko często w miescie trzeba zrobić solidny przesiew w 30 letnich singlach. Zazwyczaj (CO NIE JEST REGUŁĄ) dopiero co skończyli długi związek albo są po rozwodach po 2 latach 😂

Kris2020

@boruta6 Co tu wszyscy tak ją swatają? Dziewczyna nie pisze, że ma z tym problem, tylko z rodzicami. Może ma dość związków, może woli dziewczyny - problem ma z rodzicami.

Wrath1

Na moje oko wgl ich nie potrzebuje, a tylko wkurza ją społeczna presja w wykonaniu starych i pewnie reszty wiejskiego towarzycha.

boruta6

@Kris2020 Być moze maja dość jednego "darmozjada". Moze córeczka nie sprawia takich problemów jak rozrywkowy braciszek, ale nadal mieszka z rodzicami, którzy chca by juz opusciła rodzinny dom.

A najszybszy sposób to zamoążpujscie i w mniemaniu rodziców to dośc delikatna medoda by powiedzieć żeby sobie poszła.

badar3 Odpowiedz

na wsi facet to facet:)))) jakoś umilkli wychwalacze polskiej wiejskiej sielanki:)))) A swoją drogą to czemu jeszcze aby sama??? Za długo kręciliśmy nosem na niegodnych zadawania się z wiejską królewną czy też raczej podobieństwo królewny do nierogacizny odrzuca kawalerów???:)))) Będziesz bratu dzieci bawić:))) chociaż znając wiejską patologię to może i jakieś mu urodzisz:)))

Kris2020

@badar3 Wystarczy że po studiach wróciła.

badar3

no i takie to pewnie studia były, że się na swoją wiochę wraca. W ogóle tego nie rozumiem, po co marnować cały ten czas na naukę a potem wracać do swojej pipidówy gdzie jedyną drogą rozwoju jest praca w podstawówce albo sprzedawanie w sklepie (i nie mam nic do nauczycieli podstawówek i kasjerów)

Kris2020

@badar3 Są też np. szkoły

ohlala

Za pracę w szkole na wsi są chyba jakieś dodatki. I żeby w niej pracować trzeba mieć studia, więc jak zwykle pierdolisz bez sensu. Nie mówiąc już o tym, że życie na wsi jest tańsze, więc jeśli dziewczyna ma pracę zdalną, to dużo kasy oszczędza.

Nie każdy chce mieć dzieci, nie każdy chce mieć drugą połówkę, na szczęście minęły czasy przymuszania ludzi do małżeństw.

maIasarenka Odpowiedz

Chyba go faworyzują.

SokoliWzrok Odpowiedz

Twoi rodzice to typowi socjaliści.

Przynajmniej

@SokoliWzrok Co to ma wspólnego z poglądami gospodarczymi?

Rysiekk Odpowiedz

Rozumie cie

Dodaj anonimowe wyznanie