#C8eJx

W pracy w restauracji upuściłem tacę z naczyniami. Jeden z kelnerów stał akurat przy kliencie i powiedział "proszę mu wybaczyć, on nie jest jeszcze doświadczony" - wyłapałem okazję, obróciłem się szybko w stronę klienta i powiedziałem "dokładnie, nie mam jeszcze doświadczenia, bo to był pierwszy raz, kiedy udało mi się coś upuścić!" - powiedziałem z szelmowskim uśmiechem, po czym potknąłem się o własną sznurówkę i glebnąłem z tacą na podłogę. Zapewniłem wszystkim z minutę śmiechu.
ChristopheGiacometti Odpowiedz

Brawo ty!

malinowalejdi Odpowiedz

Kolejne wyznanie na głównej bez komentarza. Nie może tak być, tak tu pusto pod wyznaniem, trzeba skomentować ;)

ciasteczkowaa12

Skoro komentarz już jest, to teraz musi być też odpowiedź :)

malinowalejdi

Dobrze by było jeszcze przyczepić się do odpowiedzi i koniecznie z nią nie zgodzić :)

Sadcasm

A teraz ja przedstawię swoje zdanie, żeby urozmaicić dyskusję :)

DopeDelilah Odpowiedz

czy ktoś to nagrał? Chce to zobaczyć!! xD

karoseria365 Odpowiedz

Swietneee

CerkiewWasyl Odpowiedz

Nie wiem czemu ale widzę w tym jakiś podtekst

Dodaj anonimowe wyznanie