Dentysta do którego chodzę jest bardzo przystojny. Ostatnio jak szłam na kontrolę ładnie się ubrałam i poświęciłam sporo czasu, aby ułożyć włosy i zrobić makijaż. Gdy już byłam na miejscu zorientowałam się, że zapomniałam o jednym... aby umyć zęby.
Dodaj anonimowe wyznanie
Serio. Jak można zapomnieć o umyciu zębów przed wyjściem z domu?
Wypindrzyc sie jakos miala czas a geby umyc to juz nie
Zola co Ty gadasz. Przed kazda wizyta myje sie zeby. Higiena osobista no ludzie!!!! Z brudnymi zebami do dentysty. Zal
zuziafruzia szkoda słów na Ciebie.