#F7uv6

Wczoraj mój znajomy z pracy powiedział mi, abym przestała palić, bo to sprawia, że ​​mój oddech śmierdzi.
W życiu nie zapaliłam ani jednego papierosa...
jolmadafaka Odpowiedz

Idź do lekarza :D a narazie polecam gumy do żucia :)

Nu88

Podrzucić do szuflady Halitomin :D

Aliccjaa Odpowiedz

Moze masz halitoze

Asceptio

Weź Halitomin

Galia

Halitoza to choroba wymyślona przez producenta płynów do płukania ust ;) Nie istnieje.
Za to istnieją choroby żołądka czy wątroby, które faktycznie powodują, że z ust brzydko pachnie. Nieświeży oddech to też efekt odwodnienia.

ArchAniol

A może nie myje zębów?!

karolajn211

Cukrzyca powoduje nieprzyjemny zapach z ust, ale to wtedy raczej alkoholem zajeżdża...
Są różne choroby, tak jak poprzednicy pisali, lepiej to sprawdzić.. Albo płukać zęby dodatkowo płynem :D

xxtokxx

Refluksja zoladkowa?

lahierba

Że co? REFLUKSJA? :D

MiracolousLadybug

@Aliccjaa @Asceptio
Skutecznie zwalcza czynniki nieprzyjemnego zapachu z ust.
Czemu ja pamiętam tę reklamę na pamięć?!

Bree

Przecież smród oddechu osoby palącej papierosy jest tak charakterystyczny... jak można go pomylić ze "standardowym" smrodem nieświeżego oddechu?

xxtokxx

@lahierba, niestety ja na nia cierpie, tzn na refluksje zoladkowa co objawia sie wracaniem spozytego pokarmu z kwasami zoladkowymi do jamy ustnej co niszczy zeby i potem smierdzi z ust, ale dobre to jest jak jest sie glodnym:D albp chcesz cos pozuc to refluksja i jesz :D ja tak czasem robie

metamorphogenesis

Sroze. Nasrane macie we łbach od tych reklam.

Zobacz więcej odpowiedzi (2)
Galia Odpowiedz

Halitoza to choroba wymyślona przez producenta płynów do płukania ust ;) Nie istnieje.
Za to istnieją choroby żołądka czy wątroby, które faktycznie powodują, że z ust brzydko pachnie. Nieświeży oddech to też efekt odwodnienia.
Idź najpierw do dentysty. Później do lekarza rodzinnego.

RikaAleksandra91 Odpowiedz

Jak zęby się psują też jest nieświeży oddech.

Tynsa Odpowiedz

Myj częsciej zęby i idz do dentysty

Cezza Odpowiedz

Bunkier,, to będzie 17 zł za wejście (no co tyle ludzi w bunkrze to zarobić na ich utrzymanie),

BUDOWA 2 BUNKRA JUŻ WKRÓTCE (KOSZT 1000009 ZŁ MAMY JUŻ 1000001 ZŁ)

Punk

Będę dobrym człowiekiem i dołożę na budowę bunkra 💵💵💵

Kreatywnainaczej Odpowiedz

Czyli to najwyższy czas, żeby udać się do apteki po jakieś specjalne lekarstwa. A tak na marginesie, osoby, które mają nieświeży oddech, nie czują tego, że coś jest nie tak?

Siusiak Odpowiedz

Kropka niezgubkq

Czaro2500 Odpowiedz

No to weź mu karz WY********Ć

GetBlack Odpowiedz

Polecam gumy do żucia :D

Zobacz więcej komentarzy (15)
Dodaj anonimowe wyznanie