Wczoraj mój znajomy z pracy powiedział mi, abym przestała palić, bo to sprawia, że mój oddech śmierdzi.
W życiu nie zapaliłam ani jednego papierosa...
Halitoza to choroba wymyślona przez producenta płynów do płukania ust ;) Nie istnieje.
Za to istnieją choroby żołądka czy wątroby, które faktycznie powodują, że z ust brzydko pachnie. Nieświeży oddech to też efekt odwodnienia.
ArchAniol
A może nie myje zębów?!
karolajn211
Cukrzyca powoduje nieprzyjemny zapach z ust, ale to wtedy raczej alkoholem zajeżdża...
Są różne choroby, tak jak poprzednicy pisali, lepiej to sprawdzić.. Albo płukać zęby dodatkowo płynem :D
xxtokxx
Refluksja zoladkowa?
lahierba
Że co? REFLUKSJA? :D
MiracolousLadybug
@Aliccjaa @Asceptio
Skutecznie zwalcza czynniki nieprzyjemnego zapachu z ust.
Czemu ja pamiętam tę reklamę na pamięć?!
Bree
Przecież smród oddechu osoby palącej papierosy jest tak charakterystyczny... jak można go pomylić ze "standardowym" smrodem nieświeżego oddechu?
xxtokxx
@lahierba, niestety ja na nia cierpie, tzn na refluksje zoladkowa co objawia sie wracaniem spozytego pokarmu z kwasami zoladkowymi do jamy ustnej co niszczy zeby i potem smierdzi z ust, ale dobre to jest jak jest sie glodnym:D albp chcesz cos pozuc to refluksja i jesz :D ja tak czasem robie
Halitoza to choroba wymyślona przez producenta płynów do płukania ust ;) Nie istnieje.
Za to istnieją choroby żołądka czy wątroby, które faktycznie powodują, że z ust brzydko pachnie. Nieświeży oddech to też efekt odwodnienia.
Idź najpierw do dentysty. Później do lekarza rodzinnego.
Czyli to najwyższy czas, żeby udać się do apteki po jakieś specjalne lekarstwa. A tak na marginesie, osoby, które mają nieświeży oddech, nie czują tego, że coś jest nie tak?
Idź do lekarza :D a narazie polecam gumy do żucia :)
Podrzucić do szuflady Halitomin :D
Moze masz halitoze
Weź Halitomin
Halitoza to choroba wymyślona przez producenta płynów do płukania ust ;) Nie istnieje.
Za to istnieją choroby żołądka czy wątroby, które faktycznie powodują, że z ust brzydko pachnie. Nieświeży oddech to też efekt odwodnienia.
A może nie myje zębów?!
Cukrzyca powoduje nieprzyjemny zapach z ust, ale to wtedy raczej alkoholem zajeżdża...
Są różne choroby, tak jak poprzednicy pisali, lepiej to sprawdzić.. Albo płukać zęby dodatkowo płynem :D
Refluksja zoladkowa?
Że co? REFLUKSJA? :D
@Aliccjaa @Asceptio
Skutecznie zwalcza czynniki nieprzyjemnego zapachu z ust.
Czemu ja pamiętam tę reklamę na pamięć?!
Przecież smród oddechu osoby palącej papierosy jest tak charakterystyczny... jak można go pomylić ze "standardowym" smrodem nieświeżego oddechu?
@lahierba, niestety ja na nia cierpie, tzn na refluksje zoladkowa co objawia sie wracaniem spozytego pokarmu z kwasami zoladkowymi do jamy ustnej co niszczy zeby i potem smierdzi z ust, ale dobre to jest jak jest sie glodnym:D albp chcesz cos pozuc to refluksja i jesz :D ja tak czasem robie
Sroze. Nasrane macie we łbach od tych reklam.
Halitoza to choroba wymyślona przez producenta płynów do płukania ust ;) Nie istnieje.
Za to istnieją choroby żołądka czy wątroby, które faktycznie powodują, że z ust brzydko pachnie. Nieświeży oddech to też efekt odwodnienia.
Idź najpierw do dentysty. Później do lekarza rodzinnego.
Jak zęby się psują też jest nieświeży oddech.
Myj częsciej zęby i idz do dentysty
Bunkier,, to będzie 17 zł za wejście (no co tyle ludzi w bunkrze to zarobić na ich utrzymanie),
BUDOWA 2 BUNKRA JUŻ WKRÓTCE (KOSZT 1000009 ZŁ MAMY JUŻ 1000001 ZŁ)
Będę dobrym człowiekiem i dołożę na budowę bunkra 💵💵💵
Czyli to najwyższy czas, żeby udać się do apteki po jakieś specjalne lekarstwa. A tak na marginesie, osoby, które mają nieświeży oddech, nie czują tego, że coś jest nie tak?
Kropka niezgubkq
No to weź mu karz WY********Ć
Polecam gumy do żucia :D