#Fk9TC

Wyszedłem sobie wczoraj na balkon, żeby z rana zapalić papierosa, bo piękna i słoneczna była pogoda. Pomyślałem, że „prawie jak latem”.

Wtedy zobaczyłem mojego sąsiada z naprzeciwka. Miał czapkę Mikołaja i ubierał choinkę na balkonie. Przetarłem oczy, by się upewnić, że to nie omamy po alkoholu z dnia poprzedniego: „może jeszcze mi nie zeszło to wino?”, pomyślałem. Ale nie, wieczorem nadal tam była.

Świeci sobie i oświetla dziedziniec wszystkim lokatorom. Choinka, w październiku.
efektmotyla Odpowiedz

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...

Cykada1231

Coraz bliżej naaas.
Nanananananananana

pozytywnax3

Najlepsze prezenty ukryte są w sercach 💝

IrisvonEverec

Tym, tym, tym, tyrym! 😂

LetItDie Odpowiedz

Wyglądaj ciężarówki z Coca-Colą na ulicy

WodaNieJestMokra

I swojego sąsiada za jej kierownicą

Piripiri

Ja pierwsza reklame z ciezarowki Coli widzialem ktoregos roku 1 pazdziernika.

aceofspades Odpowiedz

W moim mieście jest taki dom, który przez cały rok ma na balkonie ozdoby na halloween, boże narodzenie i wielkanoc. Śmiesznie to wygląda.

Mikser

Szkielet zajączka, w czapce mikołajkowej? 😂

Anielish

U nas choinka stoi do wielkanocy, wielkanocne dekoracje do dożynek, dożynki wiszą do Bożego Narodzenia.

grzejniczek Odpowiedz

I będzie stała do czerwca😃

MlodyNaRolkach Odpowiedz

Wiecie dlaczego informatycy mylą święta bożego narodzenia z halloween? Bo 31OCT=25DEC

izka8520

@MlodyNaRolkach ktoś wyjaśni? bo mnie to zaciekawiło, a się nie znam....

Igraszka

Żart informatyczny
31 w systemie ósemkowym -skrót angielski OCT - jest równy 25 w dziesiętnym - skrót DEC
A w całości po angielsku są to daty tych świąt
Jaśniej nie umiem

IrisvonEverec Odpowiedz

Wyprzedził nawet reklamy sieci komórkowych. Szacun. ... chyba.

IrisvonEverec

BRAWO ON! 😂

KubekPapierowy Odpowiedz

Byle by zdążyć przed somsiadem

pacynkazeszmatek Odpowiedz

Może chciał stworzyć klimat do baraszkowania że Śnieżynką 🤫

bazienka Odpowiedz

ja mam lampki choinkowe zawieszone na karniszu na stale :)

Nneuron

I co?

ToTylkoJa90 Odpowiedz

Ja, na początku października ubiegłego roku, pisałam z przyjaciółką listy do świętego Mikołaja. Oczywiście, przy akompaniamencie kolęd. ;)

Fiolek007

Pisanie listów tak wcześnie ma sens, żeby Gwiazdor (lub jak kto woli Mikołaj 😉 ) zdążył ogarnąć podarki 😊

ToTylkoJa90

Cieszę się, że chociaż Ty mnie rozumiesz. :)

Zobacz więcej komentarzy (9)
Dodaj anonimowe wyznanie