#Fk9TC
Wtedy zobaczyłem mojego sąsiada z naprzeciwka. Miał czapkę Mikołaja i ubierał choinkę na balkonie. Przetarłem oczy, by się upewnić, że to nie omamy po alkoholu z dnia poprzedniego: „może jeszcze mi nie zeszło to wino?”, pomyślałem. Ale nie, wieczorem nadal tam była.
Świeci sobie i oświetla dziedziniec wszystkim lokatorom. Choinka, w październiku.
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...
Coraz bliżej naaas.
Nanananananananana
Najlepsze prezenty ukryte są w sercach 💝
Tym, tym, tym, tyrym! 😂
Wyglądaj ciężarówki z Coca-Colą na ulicy
I swojego sąsiada za jej kierownicą
Ja pierwsza reklame z ciezarowki Coli widzialem ktoregos roku 1 pazdziernika.
W moim mieście jest taki dom, który przez cały rok ma na balkonie ozdoby na halloween, boże narodzenie i wielkanoc. Śmiesznie to wygląda.
Szkielet zajączka, w czapce mikołajkowej? 😂
U nas choinka stoi do wielkanocy, wielkanocne dekoracje do dożynek, dożynki wiszą do Bożego Narodzenia.
I będzie stała do czerwca😃
Wiecie dlaczego informatycy mylą święta bożego narodzenia z halloween? Bo 31OCT=25DEC
@MlodyNaRolkach ktoś wyjaśni? bo mnie to zaciekawiło, a się nie znam....
Żart informatyczny
31 w systemie ósemkowym -skrót angielski OCT - jest równy 25 w dziesiętnym - skrót DEC
A w całości po angielsku są to daty tych świąt
Jaśniej nie umiem
Wyprzedził nawet reklamy sieci komórkowych. Szacun. ... chyba.
BRAWO ON! 😂
Byle by zdążyć przed somsiadem
Może chciał stworzyć klimat do baraszkowania że Śnieżynką 🤫
ja mam lampki choinkowe zawieszone na karniszu na stale :)
I co?
Ja, na początku października ubiegłego roku, pisałam z przyjaciółką listy do świętego Mikołaja. Oczywiście, przy akompaniamencie kolęd. ;)
Pisanie listów tak wcześnie ma sens, żeby Gwiazdor (lub jak kto woli Mikołaj 😉 ) zdążył ogarnąć podarki 😊
Cieszę się, że chociaż Ty mnie rozumiesz. :)