#GmkUH

Nie wiem, czy to ja jestem nienormalna i nie rozumiem XXI wieku, czy to właśnie innym ludziom coś się poprzewracało w głowach. 
Mój ojciec zostawił mamę dla córki siostry mojej mamy. 
Czy tylko mi się to wydaje chore? A po oznajmieniu mi tego nie rozumiał, dlaczego jestem zła albo się nie odzywam. Poważnie mam w głowie jakiś mindfuck, może wy mi powiecie, kto tu ma nie po kolei w głowie.
Nocturno Odpowiedz

Ta córa szwagierki to pewnie wyzwolona, a gość otworzył związek. Matka i córka po prostu żyją średniowieczem, że mają z tym problem

Dragomir Odpowiedz

Czy to Moda na SUCKces?

Dodaj anonimowe wyznanie