#HP2Rs
Moja psychika nie wytrzymała, i musiałem się komuś wyżalić.
Poprosiłem więc kuzynkę i swojego kolegę (4 lata młodsi ode mnie) do pokoju, i będąc w szlafroku odsłoniłem swoje klejnoty, oznajmiając "mam małego!".
Małego nie mam, ale wydarzenie te ostro wryło się w moją psychikę, skoro to pamiętam.
wyobraziłam sobie to dramatyczne wyznanie... śmiechłam ;D
Nie wierzymy na słowo....
Pokaż!
3=>
siusiak04.jpg
file:///C:/Users/IgloPrzemocy/Pictures/penis.jpg
prosze :P
Spotkanie członków rodziny nabiera sensu. ,😂
A teraz jakiego masz? :D
Napisał że małego nie ma, to może taki średni? 😀😂
Przeciętny europejski 😂
Skoro wyznanie jest "chu_we" to powiem że też mam kompleks na punkcie Ptasznikowa.
Jest zbyt gruby przez co przy każdym moim partnerze czuje się jak dziwak.
Chciałabym zobaczyć ich miny ;)
Ta jasne. Chyba coś innego
Ale ile ma to nie powie...
Zależy jakich rozmiarów jest mały xD
"Posiadałem kompleksy"
Co to za stwierdzenie? O.o Rozumiem, że chodzi o niepowtarzanie słowa "miałem", ale "posiadałem" w tym przypadku brzmi jeszcze gorzej...
Założyłem konto tylko po to żeby dać ci minusa
Jeśli Ghandi daje Ci minusa, to już wiesz, że twój komentarz był naprawdę okropny