#HP2Rs

Jak miałem jakieś 10, może 12 lat, posiadałem duże kompleksy na temat swojego siusiaka. Miałem zlepienie napletka, ale ja to odbierałem jako mały rozmiar (skoro się zlepiło, to nie rośnie).
Moja psychika nie wytrzymała, i musiałem się komuś wyżalić.
Poprosiłem więc kuzynkę i swojego kolegę (4 lata młodsi ode mnie) do pokoju, i będąc w szlafroku odsłoniłem swoje klejnoty, oznajmiając "mam małego!".

Małego nie mam, ale wydarzenie te ostro wryło się w moją psychikę, skoro to pamiętam.
ehcah Odpowiedz

wyobraziłam sobie to dramatyczne wyznanie... śmiechłam ;D

Ohwellson Odpowiedz

Nie wierzymy na słowo....
Pokaż!

GrazynaZarkoOffical

3=>
siusiak04.jpg

IgloPrzemocy

file:///C:/Users/IgloPrzemocy/Pictures/penis.jpg
prosze :P

123mikser Odpowiedz

Spotkanie członków rodziny nabiera sensu. ,😂

SmutnaKotka Odpowiedz

A teraz jakiego masz? :D

lawendowaa

Napisał że małego nie ma, to może taki średni? 😀😂

CukrowaPanna

Przeciętny europejski 😂

GrazynaZarkoOffical Odpowiedz

Skoro wyznanie jest "chu_we" to powiem że też mam kompleks na punkcie Ptasznikowa.
Jest zbyt gruby przez co przy każdym moim partnerze czuje się jak dziwak.

Kwashialuronowy Odpowiedz

Chciałabym zobaczyć ich miny ;)

GrazynaZarkoOffical

Ta jasne. Chyba coś innego

Angeel Odpowiedz

Ale ile ma to nie powie...

CupofTaeWithTwoSugas Odpowiedz

Zależy jakich rozmiarów jest mały xD

SercetJohny Odpowiedz

"Posiadałem kompleksy"
Co to za stwierdzenie? O.o Rozumiem, że chodzi o niepowtarzanie słowa "miałem", ale "posiadałem" w tym przypadku brzmi jeszcze gorzej...

Ghandi

Założyłem konto tylko po to żeby dać ci minusa

Cyberadon

Jeśli Ghandi daje Ci minusa, to już wiesz, że twój komentarz był naprawdę okropny

Dodaj anonimowe wyznanie