#Hf8Iu

Wiecie co... do tej pory opowieści o srających w przebieralni klientach traktowałam półserio....
Ale ostatnio w sklepie, w galerii, w której od niedawna pracuję, pojawiła się pewna ładnie ubrana pani w pełnym makijażu.
Zesrała się.
To ja znalazłam to rzadkie, śmierdzące gówno.
I... to ja musiałam je sprzątać.

Choć w sumie to jeszcze nic... Para, która przy w połowie odsłoniętej przebieralni uprawiała miłość oralną ją przebiła. Ssąca panienka jeszcze groziła mi złożeniem na mnie skargi, bo wyrzuciłam ją ze sklepu.

Serio, ludzie?! Jesteście obrzydliwi!
LadyLucyfer Odpowiedz

Sama pracuję w handlu i cieszę się strasznie, że akurat nie sprzedajemy ubrań. Najgorsze horrory wymiękają przy tym, co można czasami znaleźć w przebieralniach.

eszeweria

Ja niedawno znalazłam w przebieralni klamkę z zamkiem

DeathFairy Odpowiedz

Serio? Lachociąg jeszcze się stawia, bo personel sklepu nie pozwala na seksy w przebieralni? Dziwka bezczelna

jakjasienazywam

Dwie dziwki, bo takie rzeczy robią w przymierzalni...

DeathFairy

TrvskawkaNaTorcie Nie przesadzam. Tylko dziwki zajmują się seksem na widoku. Przecież wyraźnie pisze, że było ich widać. Jakby nie mogli sobie znaleźć miejsca, gdzie nie będą pokazywać seksu przypadkowym ludziom. Przecież to jest sklep, klienci mieli ich, chcąc nie chcąc, na widoku. Powinna zostać wezwana policja i wystawiony mandat na kilka stów za takie wybryki

GeddyLee

Dziwką może i nie, ale szmatą jak najbardziej xd

DeathFairy

TrvskawkaNaTorcie Sklep, a prywatny samochód (zależy jeszcze, gdzie zaparkowany) to zupełnie inne sytuacje. Do sklepu może w godzinach otwarcia wejść każdy. Para zakochanych może się spotkać w innym miejscu na seks, niż przebieralnia. W galeriach handlowych prostytutki to nie mit, autorka wyznania nie musi znać tych osób i wiedzieć, czy są parą, czy właśnie dobijali transakcji. Normalne pary dbają o prywatność, a nie prezentują się w czasie seksu klientom i pracownikom sklepów

DeathFairy

TrvskawkaNaTorcie Bronisz tej pary dewiantów, jakby to ciebie wyrzucono z tej przebieralni. A teraz ci przedstawię 2 fakty: 1. Nie jestem wieczną dziewicą, mam męża i dziecko. 2. Znam autorkę wyznania i słyszałam pełną wersję o tych lodziarzach. Wydarzyło się to na stoisku popularnej marki odzieżowej w dużej galerii. Obsługę powiadomiła klientka, która widziała scenkę przez niedociągniętą zasłonę przebieralni, bo oprócz jęków i innych odgłosów, wszystko się odbijało w lustrze. Oprócz pretensji, że muszą opuścić sklep, to ci dwoje zostawili syf taki (łącznie ze spermą na lustrze), że przebieralnia nie nadawała się do użytku... Nie dociera do twojego móżdżku, że sklep to nie miejsce na seks? Cywilizacja cię ominęła szerokim łukiem, dziecko. Jak dorośniesz, to może zrozumiesz, że żadne zakochanie nie daje prawa do parzenia się gdzie popadnie, bez myślenia o prawach innych ludzi do nieoglądania takich zachowań. Przecież do tego sklepu przychodzą też rodzice z dziećmi. I co, będziesz im tłumaczyć co właśnie widzą? Powiesz, że to normalne? Takich zachowań nie aprobuje się w normalnym społeczeństwie

Luzaq

DeathFairy, aż tak trudno zrozumieć o co chodzi truskawce? Nazywaj rzeczy adekwatnie. Mogliby i na środku sklepu się bzykać ale ona dalej nie byłaby dziwka. Ekshibicjonistka, debilka, szmata nawet, ale nie dziwka bo dziwkom się płaci.

Revenge

@TrvskawkaNaTorcie To prostytutki pobierają kasę za seks. Coś ci się pomieszało.

minuSH

Tak, mając dwójkę obrzydliwych ludzi, obrażajmy tylko kobietę. Sama sobie tego loda robiła?

MothInFire

W końcu to ktoś napisał. Seks uprawialy 2 osoby ale wyzwiska lecą tylko w stronę kobiety. Ahh te podowjne standardy.

Luzaq

Jakby to on jej minete robił to dyskutowalibysmy o nim, a tak to standardy są zachowane 😄

Zobacz więcej odpowiedzi (7)
Etanolansodu Odpowiedz

Seks w przebieralni jest obrzydliwy. Jeśli kogoś podnieca seks w miejscu publicznym niech zrobi to w lesie, w samochodzie, ale nie w kinie, przebieralni lub toalecie.

noddam

Odpowiem tym samym poziomem logiki: jak Cię to obrzydza, nie patrz.

Luuuuuuzik

noddam Tobie moze sie podobac ogladanie ludzi uprawiajacych seks publicznie, ale innym nie musi i to nie jest tak, ze ktos zamknie oczy albo zignoruje i wszystko jest okej. Nie bez powodu takie zachowanie jest karalne. Malo to ludzi za cos takiego mandaty dostaje?

sbaj

@TrvskawkaNaTorcie Mnie by tam brzydziła sama świadomość takiego zezwierzęcenia.

Albifantula

Ogólnie OK, ale właśnie las lub samochód to nie są miejsca publiczne

JestemCzarnymKotem

Najgorzej, gdy po takich zwierzęciach wchodzisz do tej przymierzalni. Zapach, to jedno. Gorsza jest wizja chodzenia boso albo położenia swojego ubrania na pozostawionych po tych dzikusach wydzielinach. Ohyda.

Docha Odpowiedz

Zbyt długo czytam anonimowe by teraz nie współczuć babce, że ją przycisnęło w przebieralni. Nie bronię, ale obawiam się, że pewnie by do kibelka nie zdążyła. A co do laski od seksu to już szczyt bezczelności. Akurat z tym mogła sobie poczekać. Nic by jej się nie stało

981001

Co nie zmienia faktu, że być dorosłym i kazać obcej osobie w sklepie sprzątać swoje gówna to trochę niefajnie. Można nie wytrzymać. Ale zmyć się i liczyć, że ktoś z radością posprząta to przesada

Docha

Nigdzie nie napisałam, że to dobrze, że autorka musiała po tym sprzątać. Poza tym nie każdy nosi przy sobie chusteczki, reklamówkę czy cokolwiek aby posprzątać. Słaba sytuacja, ale jestem w stanie zrozumieć zarówno babkę, która to zrobiła jak i autorkę

czarnymag

@TrvskawkaNaTorcie nie jesteśmy zwierzętami i owszem wytrzymać można normalnie. Jednak istnieją takie dolegliwości jak zespół jelita drażliwego, grypa żołądkowa czy z jakichkolwiek innych przypadków. Szczególnie, że autorka stwierdziła, że to było "rzadkie śmierdzące", więc nie było "zdrowe". Były już tu wznania ludzi z ZJD i przypadek samobójstwa po tym jak dziewczyna bała się wychodzić ze względu na nagłe biegunki. W takim przypadku ciężko doczłapać do łazienki (bo oprócz parcia występuje ból) a co dopiero stać 5-10min w kolejce do łazienki w galerii.
Twierdzę, że to straszne, że autorka niestety musiała sprzątać, ale nie nam oceniać tę kobietę.
Nie wiem też z jakimi galeriami miałaś do czynienia ale w galerii krakowskiej są np jedynie 2 toalety (na poziomie -1 i 1, na 0 nie ma), w tym jedna niesamowicie oblężona i czasem zdarza się kolejka na 20 osób (ja zawsze ją omijałm i szłam do płatnej na dworzec, bo tam nigdy tyle osób nie było)
Istnieją również mniejsze galerie w których jest jedna niewielka łazienka.

czarnymag

I nie to, że twierdzę, że zrobiła dobrze, ale jednynie zaprzeczam, że zawsze można dobiec do łazienki. Niestety jest naprawdę dużo ludzi, którym zdążyło się normalnie po ludzku "zesrać" w majtki bo nie wytrzymali. Mimo, że byli nie daleko łazienki.

Docha

Truskawka

Raz, że nie czytasz ze zrozumieniem: " Poza tym nie każdy nosi przy sobie chusteczki, reklamówkę czy cokolwiek aby posprzątać. "

Dwa, gdybym była wredna to bym Ci życzyła abyś kiedyś mając na sobie spodnie, które przymierzasz zachciało Ci się tak srać, że nie zdążyłabyś nawet zdjąć przymierzanych spodni, a co dopiero przeprać się w swoje, założyć buty i dobiec do toalety i czekać w kolejce. Mam jednak zasadę, że nie życzę innym tego, czego sama bym nie chciała, więc odpuszczam.

Trochę empatii dziewczyno.

Luzaq

Truskawka nawali w rękaw.

Docha

Pracowałam kiedyś w szpitalu, więc sprzatałam cudze gówno i korona mi z tego powodu z głowy nie spadła, baaa empatii dzięki temu mam jeszcze więcej

nieRozumiemPytania Odpowiedz

Grozila Ci w trakcie czy po?

ogienek Odpowiedz

Paradoksalnie ludzie czasami zachowują się jak zwierzęta...

BlachazRdza Odpowiedz

Tak, ludzie są obrzydliwi i nie mają hamulców. Ale co zrobisz. Zgłoszenie, zwracanie uwagi daje niewiele lub zupełnie nic. Wielokroć widziałem seksy w miejscach publicznych, a personel reagował na to: Znowu? Tak że...

LubieDobrychLudzi Odpowiedz

Spróbuj: "Proszę tu nie tasować dżordża, to porządny sklep"

fredrica Odpowiedz

Bardziej Cię obrzydziła oralna parka niż rzadkie gówno, które musiałaś sprzątać?

NieMowMiJakMamZyc Odpowiedz

Hmmmm.. Predzej straciłabym prace niz posprzatalabym czyjes gówno.

Zobacz więcej komentarzy (1)
Dodaj anonimowe wyznanie