#HrMLI

Zawsze gdy jestem u znajomych, to grzebię im w szafkach w łazience.
pozbawiony Odpowiedz

Dlatego ja na wścibskich takich trzymam w łazience w szafce słoiki z oczami zwierząt w formalinie, podpisane imionami i nazwiskami losowych ludzi z dużej grupy facebookowej :)
Jeszcze nikt mi się nie przyznał że grzebie u mnie w łazience ;) Ale po minach niektórych wychodzących z "siku" było widać że widzieli ;)

pozbawiony

Nie no, to była ironia :)
Ale kiedyś faktycznie trzymałem kilka butelek z częściami płazów w formalinie :)
I w buteleczce bo jakichś drogich perfumach (a buteleczkę miałem od cioci) trzymałem 25% amoniak :)

leniwalisica

Ale można by to opatentować ❤️

SavageM Odpowiedz

I co chcialbys znalezc? Szczegolnie w lazience?

Kurkuma

kondomy

Mojastaratrup

Złote dildo

Beneszq Odpowiedz

A w dupie se pogrzeb. :)

zsmnz Odpowiedz

za dobrze to o Tobie nie świadczy a swoją drogą co tam można ciekawego znaleźć? środki czystości, kosmetyki....

Eresmia Odpowiedz

Mimo wszystko nie chciałbym, by jakiś znajomy przeglądał mi szafki w łazience...

Tabiret Odpowiedz

Ja też!

tramwajowe Odpowiedz

Siostra mojej żony grzebie nam w szafkach. Czasem ją podpuszczamy.

Insulinooporna Odpowiedz

Zdarzylo mi sie jak weszlam i okazalo sie ze nie ma papiera lub znienacka dostalam okres i potrzebowalam czegos do zabezpieczenia.

lepszapadme Odpowiedz

Ja tylko grzebie u swojej rodziny jak załatwiam grubsza potrzebę, coś poczytać trzeba

XX2411 Odpowiedz

Oj kiedyś natkniesz się na coś nieprzyjemnego.

Zobacz więcej komentarzy (7)
Dodaj anonimowe wyznanie