#IXggh

Przed chwilą przeczytałem historię dziewczyny, która jako dziecko chciała być seryjnym mordercą-psychopatą. Miałem podobnie, tylko ja miałem wymyślone plany kogo i za co będę zabijał, kodeks honorowy i ksywkę "Lizaczek", bo wyrywałbym serca, a w ich miejsce wstawiał takiego lizaczka w kształcie serca.

Rysujemy coś? Ja rysowałem swoje ofiary i gdy pani pytała co to jest, podawałem imię, nazwisko i powód, dla którego go/ją zabiłem. Potem jeszcze wymyśliłem, że mam rozdwojenie jaźni i jestem "Lizaczkiem" i policjantem, który go szuka.

Ostatecznie skończyło się na tym, że pani przedszkolanka poprosiła rodziców, żeby ze mną porozmawiali. Tata spytał kim chcę być, ja odpowiedziałem, że seryjnym mordercą, za co dostałem w dupę. I tyle.
Już nie chcę być seryjnym mordercą, ale niekiedy myślę o tym, jak by wyglądał mój nauczyciel z lizakiem w miejscu serca ;)
Stella2511 Odpowiedz

Mógłbyś pisać dreszczowce i to już w przedszkolu. :O :D

PaniczFoch

Czytałabym!

@PaniczFoch Dzięki!!

Accio

Polski Stephen King! <3

szareokno Odpowiedz

Ja chciałam być superbohaterem, to byśmy ze sobą walczyli!
Moje plany pokrzyżowałam sama, bo myślałam, że skoro "superbohater" jest rzeczownikiem męskoosobowym, nie mogę spełnić mojego marzenia będąc dziewczynką. Porzuciłam więc ratowanie świata na rzecz pozostania dziewczynką, mój narzeczony powinien to docenić.

Mystery

Trzeba zadbać o szerzenie wiedzy o superbohaterkach, żeby więcej się taki potencjał nie zmarnował :D

Bezubez

Ja 4 lata.
Kim chcesz zostać jak dorośniesz?
Żołnierzem.
Ale nie ma żołnierzy kobiet (kiedyś tak było).
No to żołnierką.
Moich rodziców bardzo to bawiło, bo dawniej to było jedno z określeń wojskowej prostytutki.
Nie nie jestem żołnierką.

Halfling

A Wonder Woman? ;)

pXIX

Dobrze że nie wpadłaś na pomysł operacyjnej zamiany płci

MlodyLaik

W dzisiejszych czasach genderterroryzmu miałabyś problem z głowy: powiedziałabyś, że zawsze w głębii duszy czułaś się chłopakiem, zmieniliby Ci płeć i tyle.

10969 Odpowiedz

Kto wie, może za kilka lat usłyszymy w "Wiadomościach" o pewnym szalonym seryjnym mordercy, który wyrywa ofiarom serca a w ich miejsce wstawia lizaczka.

Frisk Odpowiedz

Proszę, rozważ na poważnie napisanie opowiadania o tym, choćby i w formie lekkiej komedii, to by się prześwietnie czytało :D

Przekonałeś/aś mnie😂😉

Frisk

Jeśli coś z tego wyjdzie, podrzuć proszę link :)

Kamikaze

komiksomaniak, w takim razie czekamy z niecierpliwością! :D

Szyszka32

Też jestem za!!! Pomysł jest super :)

Katapulta32 Odpowiedz

Nie lubię takiego podejścia rodziców "dziecko powiedziało coś co nam się nie podoba, szybko, dajmy mu w dupę, to na pewno pomoże!". Zaraz stwierdzicie, że przesadzam, każdy w dupę dostał, nic się nie stało. Ja tam nie wiem, na mój rozum gdyby moje dziecko powiedziało że chce być seryjnym mordercą, to albo nie mówi tego serio i to tylko jego wyobraźnia więc nie ma za co go karać, trzeba wytłumaczyć (albo zapisać na kurs kreatywnego pisania, ta historia jest świetna autorze) albo rzeczywiście coś z nim nie tak i jakbym dała mu w dupę i uważała, że to koniec i jestem takim świetnym rodzicem to kilka lat później obudziłabym się zabita z lizakiem zamiast serca. Kiedyś sama dostałam w dupę za marzenie. Chciałam grać na gitarze, zobaczyłam kogoś grającego na ulicy i powiedziałam, że też tak chcę. Dostałam od razu, nie wiedząc czemu, dopiero jakiś czas później ktoś mi wytłumaczył, że ukochany tatuś myślał, że chcę w przyszłości żebrać i aby mnie od tego uchronić, należy mnie zbić.

Solovij

Dokładnie, również takiego czegoś nid rozumiem, zwłaszcza że autor przecież nic złego nie zrobił. Po co tłumić w dziecku wyobraźnię, a że troche to mroczne... coż 😃 mnie takie odpowiadają.
Myślę, że twój ojcec zachował się skrajnie idiotycznie... brak słów.

Louisjana Odpowiedz

Od dziecka fascynował mnie dr Hanibal Lecter i Zodiak. Zostało mi tak do dziś i wyznaczyło ścieżkę kariery 😂

Antarees

Zjadasz ludzi :D ?

miluna

Boję się zapytać czym się zajmujesz :D

ToTylkoJa90

Może jest psychiatrą jak doktor Lecter? :P

ToTylkoJa90

A najciekawsze w tym wszystkim jest to, że bawił się z policją i dziennikarzami. Słał listy, sam przyznawał się do zbrodni, wysyłał dowody, przedmioty związane z morderstwami,a mimo to nigdy go nie ujęto.

Its1am

A to nie było tak, że mieli kilku podejrzanych ale jeden z nich pasował jak ulał, tylko mieli za mało dowodów?

WUIt Odpowiedz

To bylby genialny film/serial! Oglądałabym! 👍

roztargnionaona Odpowiedz

"Lizaczek" i lizak zamiast serca wygrało 😂❤️ Cute but psycho ❤️😂😂

alpengold Odpowiedz

ja chciałam być prostytutką XD

DOPI Odpowiedz

Też zawsze chciałam być psychopatką, żeby ludzie postrzegali mnie za nienormalną

Zobacz więcej komentarzy (29)
Dodaj anonimowe wyznanie