#IlUtZ

Siedzę sobie ostatnio z moim psem w poczekalni w gabinecie weterynaryjnym. Ja się nudzę, pies się nudzi, w gabinecie jakiś dzieciak z chomikiem czy czymś takim więc cierpliwie czekamy. Wtem do przychodni wpada starsza pani, na oko coś pod 60 lat, sama bez zwierzaka i pyta się czy mogłaby wejść przede mną, bo ona chciała tylko coś się zapytać. Mówię, że nie ma problemu, nam się nie spieszy, my tylko na coroczny przegląd więc nie będzie problemu. 

Po pewnym czasie wychodzi z gabinetu dzieciak ze swoim pupilkiem, a z nim pani weterynarz. Babka do niej podchodzi i pyta się, czy może kupić tabletki na odrobaczenie dla swojego Maciusia. Pani weterynarz założywszy, że chodzi o kota pyta się, ile Maciuś ma lat i ile waży. Babeczka mówi, że ma 8 lat i waży jakieś 30 kg. Kopara mi opadła, wytrzeszczamy z panią weterynarz gały. Myślę, że albo kobieta trzyma w domu tygrysa, albo coś jej się potarabaniło na strychu od tych upałów... 

Ale pani weterynarz zaczyna dochodzić... Okazało się, że Maciuś to wnuczek, a po tabletki na odrobaczenie zgłosiła się, bo jej sąsiadka powiedziała, że dzieci jak zwierzęta trzeba raz na jakiś czas odrobaczać :D
akinom Odpowiedz

Co ci ludzie, to ja nawet nie...

hahaha Odpowiedz

"dzieci jak zwierzęta trzeba raz na jakiś czas odrobaczać" rozwaliło mnie to

Throlodor Odpowiedz

Ciekawe czy szczepi Maciusia na wściekliznę :P

amaunet Odpowiedz

8 lat i 30kg to normalne u dosc duzych psow, wiec nie rozumiem skad zdziwienie u ciebie i pani weterynarz. Sama mam 6 letnie malenstwo o wadze 28kg :)

Opetana

Tak, ale na początku pani weterynarz założyła, że chodzi o kota, więc (chyba) nie myślała o psie.

justmazur

Wpiszcie w google Maine Coon Cat - taka waga nie będzie niczym dziwnym jak na Kota :>

Ahmik

chyba by musia ł byc ten maine coon cat baardzo spasiony, bo wg cioci wiki dorosłe samce powinny ważyć ok 11kg... nawet dolizając ew futerko, to myśle ze max 15kg... wiec polowa z tego co babcia mówiła...

Nyanek

Mam maine coon'a i waży jakieś 11kg z futrem ;)

Niebieskooka Odpowiedz

mistrzostwo;)

madeleine19 Odpowiedz

Mógł to być pies... Dlaczego by kot :)

Ahmik

a znasz psa o imieniu maciuś????

jabuszko

@Ahmik A znasz kota o imieniu Maciuś? Mogę sobie zwierzę nazwać jak chcę. Znam nawet kota, który ma na imię Doktor Fred :D

siooo

ja znam! moj wujek ma psa o imieniu maciek

teresco Odpowiedz

"Pani weterynarz zaczyna dochodzić " xD
Heuheu

mojmira

Jakie to zboczone, no! xD

Martina

Doczytajcie dalej i zrozumiecie o co chodzi. Wy zbereźniki :-P

Ahmik

dociekać...

ZgnileZloto12

Głodnemu chleb na myśli

Dodaj anonimowe wyznanie