#IlUtZ
Po pewnym czasie wychodzi z gabinetu dzieciak ze swoim pupilkiem, a z nim pani weterynarz. Babka do niej podchodzi i pyta się, czy może kupić tabletki na odrobaczenie dla swojego Maciusia. Pani weterynarz założywszy, że chodzi o kota pyta się, ile Maciuś ma lat i ile waży. Babeczka mówi, że ma 8 lat i waży jakieś 30 kg. Kopara mi opadła, wytrzeszczamy z panią weterynarz gały. Myślę, że albo kobieta trzyma w domu tygrysa, albo coś jej się potarabaniło na strychu od tych upałów...
Ale pani weterynarz zaczyna dochodzić... Okazało się, że Maciuś to wnuczek, a po tabletki na odrobaczenie zgłosiła się, bo jej sąsiadka powiedziała, że dzieci jak zwierzęta trzeba raz na jakiś czas odrobaczać :D
Co ci ludzie, to ja nawet nie...
"dzieci jak zwierzęta trzeba raz na jakiś czas odrobaczać" rozwaliło mnie to
Ciekawe czy szczepi Maciusia na wściekliznę :P
8 lat i 30kg to normalne u dosc duzych psow, wiec nie rozumiem skad zdziwienie u ciebie i pani weterynarz. Sama mam 6 letnie malenstwo o wadze 28kg :)
Tak, ale na początku pani weterynarz założyła, że chodzi o kota, więc (chyba) nie myślała o psie.
Wpiszcie w google Maine Coon Cat - taka waga nie będzie niczym dziwnym jak na Kota :>
chyba by musia ł byc ten maine coon cat baardzo spasiony, bo wg cioci wiki dorosłe samce powinny ważyć ok 11kg... nawet dolizając ew futerko, to myśle ze max 15kg... wiec polowa z tego co babcia mówiła...
Mam maine coon'a i waży jakieś 11kg z futrem ;)
mistrzostwo;)
Mógł to być pies... Dlaczego by kot :)
a znasz psa o imieniu maciuś????
@Ahmik A znasz kota o imieniu Maciuś? Mogę sobie zwierzę nazwać jak chcę. Znam nawet kota, który ma na imię Doktor Fred :D
ja znam! moj wujek ma psa o imieniu maciek
"Pani weterynarz zaczyna dochodzić " xD
Heuheu
Jakie to zboczone, no! xD
Doczytajcie dalej i zrozumiecie o co chodzi. Wy zbereźniki :-P
dociekać...
Głodnemu chleb na myśli